Preskoči na sadržaj

Darío Osorio

Desno krilo · Br. 24

Dob
22
Visina
184 cm
Jača noga
Lijeva
Tržišna vrijednost
15 mil. €

Statistika po sezonama

Darío Osorio: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
SuperligaFC Midtjylland54501200100
UEFA Conference League QualifyingFC Midtjylland42401102100
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland21390000000
EFL CupCrystal Palace1590000000
Premier ligaCrystal Palace110001000
UEFA Europa LeagueCrystal Palace1150001000
2025/26
SuperligaFC Midtjylland191.3374602200
Superliga Championship roundFC Midtjylland95982001300
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland84840203400
Betano PokalenFC Midtjylland63950002200
UEFA Europa League QualifyingFC Midtjylland53342201000
Future CupFC Midtjylland Reserves2900000000
2024/25
SuperligaFC Midtjylland169792105101
Superliga Championship roundFC Midtjylland85321202400
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland86413000100
UEFA Champions League QualifyingFC Midtjylland64331000100
Betano PokalenFC Midtjylland1450001100
2023/24
SuperligaFC Midtjylland146455008000
Superliga Championship roundFC Midtjylland95943210300
Betano PokalenFC Midtjylland1140001000
Future CupFC Midtjylland Reserves1641000000
2023
Liga de PrimeraClub Universidad de Chile171.0663105310
Copa ChileClub Universidad de Chile1210001000
2022
Liga de PrimeraClub Universidad de Chile271.55270011400
Copa ChileClub Universidad de Chile63741002200
Ukupno u karijeri17811.10237191493311
Prikaži sve sezone (6)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Još nemamo utakmice.

Karijera i transferi

  1. Crystal Palace→Midtjylland

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 15 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Midtjylland→Crystal Palace

    PosudbaOdšteta 2 mil. € · Tržišna vrijednost 15 mil. € · Sezona 2026/27

  3. U. de Chile→Midtjylland

    TransferOdšteta 5,2 mil. € · Tržišna vrijednost 3,5 mil. € · Sezona 2023/24

  4. U. de Chile U21→U. de Chile

    TransferSezona 2021/22