Przejdź do treści

Conor Gallagher

Środkowy pomocnik · Nr 8

Wiek
26
Wzrost
182 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
32 mln €

Statystyki w sezonach

Conor Gallagher: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueTottenham Hotspur52291002200
EFL CupTottenham Hotspur1751000000
2025/26
LaLigaAtlético de Madrid1966520015200
Premier LeagueTottenham Hotspur1611911102200
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid62861003000
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur2540002000
Copa del ReyAtlético de Madrid1660100000
SupercopaAtlético de Madrid1450000000
2025
FIFA Club World CupAtlético de Madrid3980002100
2024/25
LaLigaAtlético de Madrid32163333013200
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid94681105000
Copa del ReyAtlético de Madrid63450202100
2023/24
Premier LeagueChelsea FC3731365700710
EFL CupChelsea FC74970202100
FA CupChelsea FC64032002000
2022/23
Premier LeagueChelsea FC35161631017910
UEFA Champions LeagueChelsea FC82970006200
EFL CupChelsea FC1220001000
FA CupChelsea FC1900000100
2021/22
Premier LeagueCrystal Palace34285183011000
FA CupCrystal Palace42960201100
EFL CupCrystal Palace1630000100
2020/21
Premier LeagueWest Bromwich Albion30253222021100
EFL CupWest Bromwich Albion1900000000
FA CupWest Bromwich Albion1610000100
2019/20
ChampionshipCharlton Athletic2622206401800
ChampionshipSwansea City1916690700300
Championship Play-OffsSwansea City21800000000
2018/19
Premier League 2Chelsea FC U211612384303700
UEFA Youth LeagueChelsea FC UEFA U1986781400200
EFL TrophyChelsea FC U2142880001100
2017/18
U18 Premier LeagueChelsea FC U181510977132100
FA Youth CupChelsea FC U1886080001200
UEFA Youth LeagueChelsea FC UEFA U1972490205200
Premier League 2Chelsea FC U212950001000
U18 Premier League - National FinalChelsea FC U181650000100
2016/17
U18 Premier LeagueChelsea FC U182112182207300
U18 Premier League - National FinalChelsea FC U1864623121000
FA Youth CupChelsea FC U18220002000
Premier League 2Chelsea FC U212940001000
Łącznie w karierze40627 272534951038420
Pokaż wszystkie sezony (12)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Conor Gallagher: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
U siebie: Coventry City · Premier League3:1ZwycięstwoRez.216,400001377%

Kariera i transfery

  1. Atlético→Tottenham Hotspur

    TransferKwota transferu 40 mln € · Wartość rynkowa 35 mln € · Sezon 2025/26

  2. Chelsea FC→Atlético

    TransferKwota transferu 42 mln € · Wartość rynkowa 50 mln € · Sezon 2024/25

  3. Chelsea U21→Chelsea FC

    TransferWartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2022/23

  4. Crystal Palace→Chelsea U21

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 25 mln € · Sezon 2021/22

  5. Chelsea U21→Crystal Palace

    WypożyczenieWartość rynkowa 15 mln € · Sezon 2021/22

  6. West Brom→Chelsea U21

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 12 mln € · Sezon 2020/21

  7. Chelsea U21→West Brom

    WypożyczenieWartość rynkowa 5 mln € · Sezon 2020/21

  8. Swansea→Chelsea U21

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 5 mln € · Sezon 2019/20

  9. Chelsea U21→Swansea

    WypożyczenieWartość rynkowa 2 mln € · Sezon 2019/20

  10. Charlton→Chelsea U21

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 2 mln € · Sezon 2019/20

  11. Chelsea U21→Charlton

    WypożyczenieSezon 2019/20

  12. Chelsea U18→Chelsea U21

    TransferSezon 2018/19

  13. Chelsea Youth→Chelsea U18

    TransferSezon 2016/17

Pokaż wszystkie transfery (13)Pokaż mniej transferów