Preskoči na sadržaj

Conor Gallagher

Središnji vezni · Br. 8

Dob
26
Visina
182 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
32 mil. €

Statistika po sezonama

Conor Gallagher: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premier ligaTottenham Hotspur52291002200
EFL CupTottenham Hotspur1751000000
2025/26
LaLigaAtlético de Madrid1966520015200
Premier ligaTottenham Hotspur161.1911102200
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid62861003000
UEFA Champions LeagueTottenham Hotspur2540002000
Copa del ReyAtlético de Madrid1660100000
SupercopaAtlético de Madrid1450000000
2025
FIFA Club World CupAtlético de Madrid3980002100
2024/25
LaLigaAtlético de Madrid321.63333013200
UEFA Champions LeagueAtlético de Madrid94681105000
Copa del ReyAtlético de Madrid63450202100
2023/24
Premier ligaChelsea FC373.1365700710
EFL CupChelsea FC74970202100
FA CupChelsea FC64032002000
2022/23
Premier ligaChelsea FC351.61631017910
UEFA Champions LeagueChelsea FC82970006200
EFL CupChelsea FC1220001000
FA CupChelsea FC1900000100
2021/22
Premier ligaCrystal Palace342.85183011000
FA CupCrystal Palace42960201100
EFL CupCrystal Palace1630000100
2020/21
Premier LeagueWest Bromwich Albion302.53222021100
EFL CupWest Bromwich Albion1900000000
FA CupWest Bromwich Albion1610000100
2019/20
ChampionshipCharlton Athletic262.2206401800
ChampionshipSwansea City191.6690700300
Championship Play-OffsSwansea City21800000000
2018/19
Premier League 2Chelsea FC U21161.2384303700
UEFA Youth LeagueChelsea FC UEFA U1986781400200
EFL TrophyChelsea FC U2142880001100
2017/18
U18 Premier LeagueChelsea FC U18151.0977132100
FA Youth CupChelsea FC U1886080001200
UEFA Youth LeagueChelsea FC UEFA U1972490205200
Premier League 2Chelsea FC U212950001000
U18 Premier League - National FinalChelsea FC U181650000100
2016/17
U18 Premier LeagueChelsea FC U18211.2182207300
U18 Premier League - National FinalChelsea FC U1864623121000
FA Youth CupChelsea FC U18220002000
Premier League 2Chelsea FC U212940001000
Ukupno u karijeri40627.272534951038420
Prikaži sve sezone (12)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Conor Gallagher: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: Coventry City · Premier liga3:1PobjedaPrič.216,400001377 %

Karijera i transferi

  1. Atlético→Tottenham Hotspur

    TransferOdšteta 40 mil. € · Tržišna vrijednost 35 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Chelsea FC→Atlético

    TransferOdšteta 42 mil. € · Tržišna vrijednost 50 mil. € · Sezona 2024/25

  3. Chelsea U21→Chelsea FC

    TransferTržišna vrijednost 25 mil. € · Sezona 2022/23

  4. Crystal Palace→Chelsea U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 25 mil. € · Sezona 2021/22

  5. Chelsea U21→Crystal Palace

    PosudbaTržišna vrijednost 15 mil. € · Sezona 2021/22

  6. West Brom→Chelsea U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 12 mil. € · Sezona 2020/21

  7. Chelsea U21→West Brom

    PosudbaTržišna vrijednost 5 mil. € · Sezona 2020/21

  8. Swansea→Chelsea U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 5 mil. € · Sezona 2019/20

  9. Chelsea U21→Swansea

    PosudbaTržišna vrijednost 2 mil. € · Sezona 2019/20

  10. Charlton→Chelsea U21

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 2 mil. € · Sezona 2019/20

  11. Chelsea U21→Charlton

    PosudbaSezona 2019/20

  12. Chelsea U18→Chelsea U21

    TransferSezona 2018/19

  13. Chelsea Youth→Chelsea U18

    TransferSezona 2016/17

Prikaži sve transfere (13)Prikaži manje transfera