Przejdź do treści

Bruno Fernandes

Ofensywny pomocnik · Nr 8

Wiek
32
Wzrost
183 cm
Lepsza noga
Prawa
Wartość rynkowa
35 mln €

Statystyki w sezonach

Bruno Fernandes: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAKarneSam.Z ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueManchester United763031100200
UEFA Champions LeagueManchester United217010000000
EFL CupManchester United11700001000
2025/26
Premier LeagueManchester United353068921400500
EFL CupManchester United14500001000
FA CupManchester United19001000000
2024/25
Premier LeagueManchester United363023811301311
UEFA Europa LeagueManchester United14128174400110
EFL CupManchester United320822001100
FA CupManchester United333021000100
Community ShieldManchester United19001000000
2023/24
Premier LeagueManchester United353120108400900
FA CupManchester United660033100100
UEFA Champions LeagueManchester United654022100200
EFL CupManchester United12500001000
2022/23
Premier LeagueManchester United37332088200600
UEFA Europa LeagueManchester United1186614001300
FA CupManchester United652932200100
EFL CupManchester United545021000200
2021/22
Premier LeagueManchester United3631181060011000
UEFA Champions LeagueManchester United752007001000
FA CupManchester United220501000000
EFL CupManchester United11800001000
2020/21
Premier LeagueManchester United3731091811902600
UEFA Europa LeagueManchester United974854200000
UEFA Champions LeagueManchester United643941201100
EFL CupManchester United319201001000
FA CupManchester United39710003000
2019/20
Liga PortugalSporting CP17153087400310
Premier LeagueManchester United14119387400200
UEFA Europa LeagueManchester United536231301000
UEFA Europa LeagueSporting CP545053200300
Allianz CupSporting CP436024000300
FA CupManchester United327710100100
Supercup Candido de OliveiraSporting CP19000000100
Taça de PortugalSporting CP14500001100
2018/19
Liga PortugalSporting CP3329422013600900
UEFA Europa LeagueSporting CP870332000300
Taça de PortugalSporting CP766062000100
Allianz CupSporting CP538331101300
2017/18
Liga PortugalSporting CP332807118201600
UEFA Champions LeagueSporting CP653811000200
UEFA Europa LeagueSporting CP656834100100
Taça de PortugalSporting CP537612002100
Allianz CupSporting CP430701001000
UEFA Champions League QualifyingSporting CP211202001200
2016/17
Serie AUC Sampdoria331723520011200
Italy CupUC Sampdoria212201001000
2015/16
Serie AUdinese Calcio31212034107710
Italy CupUdinese Calcio218000000100
2014/15
Serie AUdinese Calcio311606320115500
Italy CupUdinese Calcio328311000100
2013/14
Serie AUdinese Calcio24155446007400
Italy CupUdinese Calcio416000002000
Campionato Primavera Fase FinaleUdinese Primavera213510001100
Campionato Primavera Girone BUdinese Primavera213500000000
Coppa Italia PrimaveraUdinese Primavera19010000100
2012/13
Serie BNovara FC21131442006200
Campionato Primavera Girone ANovara Primavera653830100200
Serie B Play-offNovara FC29900001000
Łącznie w karierze63850 6101991776117512241
Pokaż wszystkie sezony (15)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Bruno Fernandes: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnexGPod.
Na wyjeździe: Leeds United · Premier League1:1RemisPodst.906,200310,0737

Kariera i transfery

  1. Sporting→Manchester United

    TransferKwota transferu 65 mln € · Wartość rynkowa 60 mln € · Sezon 2019/20

  2. Sampdoria→Sporting

    TransferKwota transferu 9,7 mln € · Wartość rynkowa 7,5 mln € · Sezon 2017/18

  3. Udinese→Sampdoria

    TransferKwota transferu 6 mln € · Wartość rynkowa 7,5 mln € · Sezon 2017/18

  4. Sampdoria→Udinese

    Koniec wypożyczeniaWartość rynkowa 7,5 mln € · Sezon 2016/17

  5. Udinese→Sampdoria

    WypożyczenieKwota transferu 1 mln € · Wartość rynkowa 6,5 mln € · Sezon 2016/17

  6. Novara→Udinese

    TransferKwota transferu 2,5 mln € · Wartość rynkowa 3,5 mln € · Sezon 2013/14

  7. Boavista Y19→Novara

    TransferKwota transferu 40 tys. € · Sezon 2012/13

  8. Boavista U17→Boavista Y19

    TransferSezon 2011/12

  9. Boavista U15→Boavista U17

    TransferSezon 2009/10

  10. Boavista CJ→Boavista U15

    TransferSezon 2007/08

  11. Infesta For.→Boavista CJ

    TransferSezon 2004/05

Pokaż wszystkie transfery (11)Pokaż mniej transferów