Preskoči na sadržaj

Bruno Fernandes

Ofenzivni vezni · Br. 8

Dob
32
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
35 mil. €

Statistika po sezonama

Bruno Fernandes: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.AGUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premier ligaManchester United763031100200
UEFA Champions LeagueManchester United217010000000
EFL CupManchester United11700001000
2025/26
Premier ligaManchester United353.068921400500
EFL CupManchester United14500001000
FA CupManchester United19001000000
2024/25
Premier ligaManchester United363.023811301311
UEFA Europa LeagueManchester United141.28174400110
EFL CupManchester United320822001100
FA CupManchester United333021000100
Community ShieldManchester United19001000000
2023/24
Premier ligaManchester United353.120108400900
FA CupManchester United660033100100
UEFA Champions LeagueManchester United654022100200
EFL CupManchester United12500001000
2022/23
Premier ligaManchester United373.32088200600
UEFA Europa LeagueManchester United1186614001300
FA CupManchester United652932200100
EFL CupManchester United545021000200
2021/22
Premier ligaManchester United363.1181060011000
UEFA Champions LeagueManchester United752007001000
FA CupManchester United220501000000
EFL CupManchester United11800001000
2020/21
Premier ligaManchester United373.1091811902600
UEFA Europa LeagueManchester United974854200000
UEFA Champions LeagueManchester United643941201100
EFL CupManchester United319201001000
FA CupManchester United39710003000
2019/20
Liga PortugalSporting CP171.53087400310
Premier ligaManchester United141.19387400200
UEFA Europa LeagueManchester United536231301000
UEFA Europa LeagueSporting CP545053200300
Allianz CupSporting CP436024000300
FA CupManchester United327710100100
Supercup Candido de OliveiraSporting CP19000000100
Taça de PortugalSporting CP14500001100
2018/19
Liga PortugalSporting CP332.9422013600900
UEFA Europa LeagueSporting CP870332000300
Taça de PortugalSporting CP766062000100
Allianz CupSporting CP538331101300
2017/18
Liga PortugalSporting CP332.807118201600
UEFA Champions LeagueSporting CP653811000200
UEFA Europa LeagueSporting CP656834100100
Taça de PortugalSporting CP537612002100
Allianz CupSporting CP430701001000
UEFA Champions League QualifyingSporting CP211202001200
2016/17
Serie AUC Sampdoria331.723520011200
Italy CupUC Sampdoria212201001000
2015/16
Serie AUdinese Calcio312.12034107710
Italy CupUdinese Calcio218000000100
2014/15
Serie AUdinese Calcio311.606320115500
Italy CupUdinese Calcio328311000100
2013/14
Serie AUdinese Calcio241.55446007400
Italy CupUdinese Calcio416000002000
Campionato Primavera Fase FinaleUdinese Primavera213510001100
Campionato Primavera Girone BUdinese Primavera213500000000
Coppa Italia PrimaveraUdinese Primavera19010000100
2012/13
Serie BNovara FC211.31442006200
Campionato Primavera Girone ANovara Primavera653830100200
Serie B Play-offNovara FC29900001000
Ukupno u karijeri63850.6101991776117512241
Prikaži sve sezone (15)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Bruno Fernandes: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirxGDod.
U gostima: Leeds United · Premier liga1:1NeriješenoStart906,200310,0737

Karijera i transferi

  1. Sporting→Manchester United

    TransferOdšteta 65 mil. € · Tržišna vrijednost 60 mil. € · Sezona 2019/20

  2. Sampdoria→Sporting

    TransferOdšteta 9,7 mil. € · Tržišna vrijednost 7,5 mil. € · Sezona 2017/18

  3. Udinese→Sampdoria

    TransferOdšteta 6 mil. € · Tržišna vrijednost 7,5 mil. € · Sezona 2017/18

  4. Sampdoria→Udinese

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 7,5 mil. € · Sezona 2016/17

  5. Udinese→Sampdoria

    PosudbaOdšteta 1 mil. € · Tržišna vrijednost 6,5 mil. € · Sezona 2016/17

  6. Novara→Udinese

    TransferOdšteta 2,5 mil. € · Tržišna vrijednost 3,5 mil. € · Sezona 2013/14

  7. Boavista Y19→Novara

    TransferOdšteta 40 tis. € · Sezona 2012/13

  8. Boavista U17→Boavista Y19

    TransferSezona 2011/12

  9. Boavista U15→Boavista U17

    TransferSezona 2009/10

  10. Boavista CJ→Boavista U15

    TransferSezona 2007/08

  11. Infesta For.→Boavista CJ

    TransferSezona 2004/05

Prikaži sve transfere (11)Prikaži manje transfera