Przejdź do treści

Adam Wharton

Defensywny pomocnik · Nr 20

Wiek
22
Wzrost
182 cm
Lepsza noga
Lewa
Wartość rynkowa
75 mln €

Statystyki w sezonach

Adam Wharton: statystyki według sezonów i rozgrywek, od najnowszych
Rozgrywki i drużynaMMinBAZ ławkiŻK2. ŻKCK
2026/27
Premier LeagueCrystal Palace7617010100
UEFA Europa LeagueCrystal Palace2180020000
EFL CupCrystal Palace131001000
2025/26
Premier LeagueCrystal Palace342563155410
UEFA Conference LeagueCrystal Palace14982013300
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace2180000000
Community ShieldCrystal Palace185010000
EFL CupCrystal Palace190000000
FA CupCrystal Palace190000000
2024/25
Premier LeagueCrystal Palace201327024200
FA CupCrystal Palace5332001100
EFL CupCrystal Palace247001000
2023/24
ChampionshipBlackburn Rovers261962234500
Premier LeagueCrystal Palace161305031200
EFL CupBlackburn Rovers2178000000
FA CupBlackburn Rovers177000000
2022/23
ChampionshipBlackburn Rovers181056216100
Premier League 2Blackburn Rovers U216438120000
EFL CupBlackburn Rovers4298010000
Premier League International Cup U21Blackburn Rovers U21145000000
2021/22
Premier League 2Blackburn Rovers U21161177133100
U18 Premier LeagueBlackburn Rovers U188679100000
FA Youth CupBlackburn Rovers U184360000100
2020/21
U18 Premier LeagueBlackburn Rovers U1810525025000
FA Youth CupBlackburn Rovers U18176000000
Premier League 2Blackburn Rovers U21110001000
2019/20
U18 Premier LeagueBlackburn Rovers U18110001000
Łącznie w karierze20514 720827362110
Pokaż wszystkie sezony (8)Pokaż mniej sezonów

Ostatnie mecze

Adam Wharton: ostatnie mecze, od najnowszych
MeczWynikRolaMinOcenaBAStrz.CelnePod.Pod. %
Na wyjeździe: Brighton & Hove Albion · Premier League5:0PorażkaPodst.905,300003563%
U siebie: Nottingham Forest · Premier League3:1ZwycięstwoPodst.907,601005281%

Kariera i transfery

  1. Blackburn→Crystal Palace

    TransferKwota transferu 21,1 mln € · Wartość rynkowa 10 mln € · Sezon 2023/24

  2. Blackburn U21→Blackburn

    TransferSezon 2022/23

  3. Blackburn U18→Blackburn U21

    TransferSezon 2021/22

  4. Blackburn Acad.→Blackburn U18

    TransferSezon 2020/21