Preskoči na sadržaj

Adam Wharton

Zadnji vezni · Br. 20

Dob
22
Visina
182 cm
Jača noga
Lijeva
Tržišna vrijednost
75 mil. €

Statistika po sezonama

Adam Wharton: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAUlaz.ŽK2. ŽKCK
2026/27
Premier ligaCrystal Palace7617010100
UEFA Europa LeagueCrystal Palace2180020000
EFL CupCrystal Palace131001000
2025/26
Premier ligaCrystal Palace342.563155410
UEFA Conference LeagueCrystal Palace14982013300
UEFA Conference League QualifyingCrystal Palace2180000000
Community ShieldCrystal Palace185010000
EFL CupCrystal Palace190000000
FA CupCrystal Palace190000000
2024/25
Premier ligaCrystal Palace201.327024200
FA CupCrystal Palace5332001100
EFL CupCrystal Palace247001000
2023/24
ChampionshipBlackburn Rovers261.962234500
Premier ligaCrystal Palace161.305031200
EFL CupBlackburn Rovers2178000000
FA CupBlackburn Rovers177000000
2022/23
ChampionshipBlackburn Rovers181.056216100
Premier League 2Blackburn Rovers U216438120000
EFL CupBlackburn Rovers4298010000
Premier League International Cup U21Blackburn Rovers U21145000000
2021/22
Premier League 2Blackburn Rovers U21161.177133100
U18 Premier LeagueBlackburn Rovers U188679100000
FA Youth CupBlackburn Rovers U184360000100
2020/21
U18 Premier LeagueBlackburn Rovers U1810525025000
FA Youth CupBlackburn Rovers U18176000000
Premier League 2Blackburn Rovers U21110001000
2019/20
U18 Premier LeagueBlackburn Rovers U18110001000
Ukupno u karijeri20514.720827362110
Prikaži sve sezone (8)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Adam Wharton: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
U gostima: Brighton & Hove Albion · Premier liga5:0PorazStart905,300003563 %
Kod kuće: Nottingham Forest · Premier liga3:1PobjedaStart907,601005281 %

Karijera i transferi

  1. Blackburn→Crystal Palace

    TransferOdšteta 21,1 mil. € · Tržišna vrijednost 10 mil. € · Sezona 2023/24

  2. Blackburn U21→Blackburn

    TransferSezona 2022/23

  3. Blackburn U18→Blackburn U21

    TransferSezona 2021/22

  4. Blackburn Acad.→Blackburn U18

    TransferSezona 2020/21