FC Farul Constanța – Rapid Bukareszt: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 6,70 | 1,07 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 5,65 | 1,09 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 3,90 | 1,18 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 3,20 | 1,30 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,75 | 1,37 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,95 | 1,78 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,69 | 2,05 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,51 | 2,37 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,32 | 3,10 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,27 | 3,30 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,23 | 3,77 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,4% | 1,14 | 4,60 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,05 | 7,50 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 10,0 | 1,01 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,55 | 1,20 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 2,60 | 1,37 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,68 | 1,98 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,41 | 2,47 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,25 | 3,20 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,3% | 1,04 | 6,30 | 89,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,7% | 8,20 | 1,02 | 90,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 3,25 | 1,24 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,69 | 1,98 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,47 | 2,30 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,30 | 3,05 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,08 | 5,35 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.