FC Farul Constanța – Rapid Bukareszt: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs13 bukmacherów · Payout 92% | 3,25 | 3,30 | 2,10 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,88 | 1,82 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,73 | 1,99 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,42 | 1,50 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,95 | 1,78 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,1% | 3,80 | 2,18 | 2,65 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,4% | 3,50 | 2,50 | 2,45 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,3% | 1,68 | 1,29 | 1,29 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,42 | 1,54 | 1,22 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,50 | 1,42 | 1,27 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,8% | 2,22 | 1,53 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,21 | 1,55 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,04 | 8,60 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,06 | 7,20 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,16 | 4,33 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,27 | 3,35 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,34 | 2,90 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 1,44 | 2,55 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,68 | 2,07 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,15 | 1,62 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,60 | 1,43 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,82 | 1,36 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,4% | 3,20 | 1,30 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 3,80 | 1,21 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,1% | 5,39 | 1,12 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 5,50 | 1,11 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,6% | 5,85 | 1,10 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 7,50 | 1,06 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,3% | 9,50 | 1,03 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,8% | 11,0 | 1,02 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 96,8% | 23,0 | 1,01 | 96,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,36 | 2,87 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,72 | 1,40 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,2% | 6,60 | 1,08 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 95,6% | 18,0 | 1,01 | 95,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,23 | 3,75 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,10 | 1,65 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,6% | 4,45 | 1,17 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,3% | 9,95 | 1,03 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 97,1% | 25,0 | 1,01 | 97,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,38 | 2,78 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,82 | 1,37 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93% | 7,12 | 1,07 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 95,6% | 18,0 | 1,01 | 95,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 2,35 | 1,53 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 7,25 | 1,06 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,98 | 1,72 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 5,60 | 1,11 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 11,5 | 1,01 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,21 | 3,90 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,02 | 1,70 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,7% | 4,20 | 1,19 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93,6% | 9,40 | 1,04 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 96,8% | 23,0 | 1,01 | 96,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,90 | 1,80 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 11,0 | 1,01 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,65 | 2,10 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 4,00 | 1,20 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 9,25 | 1,03 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 4,10 | 1,18 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 3,30 | 1,27 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 6,70 | 1,07 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 5,65 | 1,09 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 3,90 | 1,18 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 3,20 | 1,30 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,75 | 1,37 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,69 | 2,05 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,51 | 2,37 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,32 | 3,10 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,27 | 3,30 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,23 | 3,77 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,4% | 1,14 | 4,60 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,05 | 7,50 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 10,0 | 1,01 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,55 | 1,20 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 2,60 | 1,37 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,68 | 1,98 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,41 | 2,47 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,25 | 3,20 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,3% | 1,04 | 6,30 | 89,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,7% | 8,20 | 1,02 | 90,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 3,25 | 1,24 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,69 | 1,98 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,47 | 2,30 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,30 | 3,05 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,08 | 5,35 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89% | 29,0 | 10,12 | 1,01 | 89% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93% | 22,5 | 10,37 | 1,07 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89% | 6,92 | 5,12 | 1,27 | 89% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 87,7% | 1,66 | 3,82 | 3,62 | 87,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,5% | 1,22 | 5,95 | 8,50 | 90,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +3
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,9% | 1,05 | 8,62 | 16,37 | 88,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +4
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,2% | 1,01 | 10,75 | 26,5 | 89,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,2% | 15,0 | 4,50 | 1,22 | 90,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 1,42 | 3,50 | 8,25 | 90% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,8% | 1,06 | 7,50 | 27,0 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 11,5 | 4,50 | 1,27 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,50 | 3,60 | 6,50 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Farul Constanța | X · Remis | 2 · Rapid Bukareszt | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,11 | 7,25 | 20,0 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
| Rodzaj zakładu | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 7:1 | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 69,1% | 9,85 | 7,25 | 9,35 | 18,0 | 45,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 9,55 | 6,20 | 8,35 | 15,75 | 40,0 | 100,0 | 200,0 | 275,0 | 16,0 | 11,0 | 13,0 | 27,0 | 67,5 | 150,0 | 250,0 | 287,5 | 40,5 | 27,0 | 36,5 | 65,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 125,0 | 85,0 | 100,0 | 150,0 | 225,0 | 288,0 | 300,0 | 225,0 | 200,0 | 212,5 | 250,0 | 287,5 | 300,0 | 287,5 | 275,0 | 287,5 | 300,0 | 301,0 | 300,5 | 69,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
| Rodzaj zakładu | 1/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X · Gospodarze/remis | 1/2 · Gospodarze/goście | X/1 · Remis/gospodarze | X/X · Remis/remis | X/2 · Remis/goście | 2/1 · Goście/gospodarze | 2/X · Goście/remis | 2/2 · Goście/goście | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 83,2% | 5,57 | 14,0 | 26,5 | 7,60 | 5,27 | 5,30 | 38,5 | 13,0 | 3,32 | 83,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Nieparzyste/parzyste
| Rodzaj zakładu | Nieparzyste | Parzyste | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 1,98 | 1,81 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 14 bukmacherów.
- 1FC Farul Constanța3,23 3,27+1,4%
- XRemis3,15 3,31+5,2%
- 2Rapid Bukareszt2,05 2,11+2,9%