Farul Constanta – Rapid Bucuresti: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds13 spelbolag · Återbetalning 92 % | 3,25 | 3,30 | 2,10 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,73 | 1,99 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,42 | 1,50 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,95 | 1,78 | 93,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 3,80 | 2,18 | 2,65 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 3,50 | 2,50 | 2,45 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,68 | 1,29 | 1,29 | 93,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,42 | 1,54 | 1,22 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 2:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,50 | 1,42 | 1,27 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,22 | 1,53 | 90,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,21 | 1,55 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,04 | 8,60 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,06 | 7,20 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,16 | 4,33 | 91,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,27 | 3,35 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,34 | 2,90 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,44 | 2,55 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,68 | 2,07 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,15 | 1,62 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,60 | 1,43 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,82 | 1,36 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 3,20 | 1,30 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 3,80 | 1,21 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 5,39 | 1,12 | 93,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 5,50 | 1,11 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 5,85 | 1,10 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 7,50 | 1,06 | 92,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 9,50 | 1,03 | 93,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 11,0 | 1,02 | 93,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 6,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,8 % | 23,0 | 1,01 | 96,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,36 | 2,87 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,72 | 1,40 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 6,60 | 1,08 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,23 | 3,75 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 4,45 | 1,17 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 9,95 | 1,03 | 93,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 97,1 % | 25,0 | 1,01 | 97,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,38 | 2,78 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,82 | 1,37 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93 % | 7,12 | 1,07 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,35 | 1,53 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 7,25 | 1,06 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,98 | 1,72 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 5,60 | 1,11 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 11,5 | 1,01 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,21 | 3,90 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 4,20 | 1,19 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 9,40 | 1,04 | 93,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 96,8 % | 23,0 | 1,01 | 96,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 11,0 | 1,01 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 9,25 | 1,03 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 4,10 | 1,18 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 3,30 | 1,27 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 6,70 | 1,07 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 5,65 | 1,09 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 3,90 | 1,18 | 90,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 3,20 | 1,30 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,75 | 1,37 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,69 | 2,05 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,51 | 2,37 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,32 | 3,10 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,25
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,27 | 3,30 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,23 | 3,77 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,75
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,14 | 4,60 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2,5
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,05 | 7,50 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 10,0 | 1,01 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 3,55 | 1,20 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,60 | 1,37 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,68 | 1,98 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,41 | 2,47 | 89,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,25 | 3,20 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,04 | 6,30 | 89,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 8,20 | 1,02 | 90,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 3,25 | 1,24 | 89,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,69 | 1,98 | 91,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,47 | 2,30 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,30 | 3,05 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,08 | 5,35 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −3
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89 % | 29,0 | 10,12 | 1,01 | 89 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93 % | 22,5 | 10,37 | 1,07 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89 % | 6,92 | 5,12 | 1,27 | 89 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 87,7 % | 1,66 | 3,82 | 3,62 | 87,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,22 | 5,95 | 8,50 | 90,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +3
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 1,05 | 8,62 | 16,37 | 88,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +4
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,01 | 10,75 | 26,5 | 89,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 15,0 | 4,50 | 1,22 | 90,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,42 | 3,50 | 8,25 | 90 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,06 | 7,50 | 27,0 | 89,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 11,5 | 4,50 | 1,27 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,50 | 3,60 | 6,50 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Farul Constanta | X · Oavgjort | 2 · Rapid Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,11 | 7,25 | 20,0 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 1-0 | 1-1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 7-1 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 69,1 % | 9,85 | 7,25 | 9,35 | 18,0 | 45,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 9,55 | 6,20 | 8,35 | 15,75 | 40,0 | 100,0 | 200,0 | 275,0 | 16,0 | 11,0 | 13,0 | 27,0 | 67,5 | 150,0 | 250,0 | 287,5 | 40,5 | 27,0 | 36,5 | 65,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 125,0 | 85,0 | 100,0 | 150,0 | 225,0 | 288,0 | 300,0 | 225,0 | 200,0 | 212,5 | 250,0 | 287,5 | 300,0 | 287,5 | 275,0 | 287,5 | 300,0 | 301,0 | 300,5 | 69,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 83,2 % | 5,57 | 14,0 | 26,5 | 7,60 | 5,27 | 5,30 | 38,5 | 13,0 | 3,32 | 83,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Udda/Jämnt
| Speltyp | Udda | Jämnt | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 1,98 | 1,81 | 94,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 14 spelbolag.
- 1Farul Constanta3,23 3,27+1,4 %
- XOavgjort3,15 3,31+5,2 %
- 2Rapid Bucuresti2,05 2,11+2,9 %