CFR Cluj – Universitatea Craiova: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,3% | 9,90 | 1,03 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 6,40 | 1,07 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 5,20 | 1,11 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,8% | 4,55 | 1,16 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 4,00 | 1,19 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,65 | 1,42 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,20 | 1,59 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93% | 2,00 | 1,74 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,73 | 1,99 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,55 | 2,27 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,44 | 2,59 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,30 | 3,05 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,18 | 4,11 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,14 | 4,90 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 4,35 | 1,13 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 1,82 | 1,85 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,62 | 2,02 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,2% | 1,41 | 2,50 | 90,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,11 | 4,72 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 11,0 | 1,01 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 4,10 | 1,15 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,12 | 1,60 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,5% | 1,71 | 1,88 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,52 | 2,27 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,16 | 4,00 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,01 | 9,10 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.