CFR Cluj – Universitatea Craiova: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 92,5% | 4,85 | 4,00 | 1,60 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,70 | 2,03 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92% | 1,74 | 1,95 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,8% | 3,60 | 1,25 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93% | 2,00 | 1,74 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,9% | 4,90 | 2,37 | 2,11 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,1% | 4,55 | 2,70 | 1,97 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,5% | 2,15 | 1,22 | 1,17 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 1,62 | 1,45 | 1,15 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,72 | 1,36 | 1,18 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 3,02 | 1,30 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,93 | 1,32 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 94,4% | 1,03 | 11,35 | 94,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,04 | 8,40 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,12 | 5,21 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,22 | 3,82 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,25 | 3,40 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,31 | 3,05 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,50 | 2,37 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 1,88 | 1,85 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,17 | 1,61 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 2,43 | 1,48 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,72 | 1,39 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 3,20 | 1,28 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 4,15 | 1,17 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 4,50 | 1,17 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,7% | 4,87 | 1,14 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 5,75 | 1,10 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 7,50 | 1,06 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,1% | 8,90 | 1,04 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 95,8% | 18,75 | 1,01 | 95,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,31 | 3,15 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,45 | 1,48 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,8% | 5,67 | 1,11 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 94,4% | 14,5 | 1,01 | 94,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,19 | 4,10 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,95 | 1,76 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 3,87 | 1,21 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,2% | 8,60 | 1,04 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 96,1% | 20,0 | 1,01 | 96,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,51 | 2,38 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 3,40 | 1,27 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,1% | 8,85 | 1,04 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 97,1% | 25,0 | 1,01 | 97,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 2,60 | 1,44 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 8,40 | 1,04 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 12,5 | 1,01 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 2,20 | 1,60 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 6,60 | 1,08 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,12 | 5,25 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,65 | 2,10 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,95 | 1,34 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,2% | 6,00 | 1,09 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,7% | 13,0 | 1,01 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,2% | 1,65 | 2,25 | 95,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 4,00 | 1,22 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 9,00 | 1,03 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,47 | 2,50 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 3,10 | 1,32 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 7,25 | 1,06 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 4,00 | 1,19 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 3,25 | 1,28 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,3% | 9,90 | 1,03 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 6,40 | 1,07 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 5,20 | 1,11 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,8% | 4,55 | 1,16 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 4,00 | 1,19 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,65 | 1,42 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,22 | 1,58 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,72 | 2,00 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,55 | 2,27 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,44 | 2,60 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,30 | 3,05 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,17 | 4,13 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,14 | 4,90 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 4,35 | 1,13 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 1,82 | 1,85 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,62 | 2,02 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,2% | 1,41 | 2,50 | 90,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,11 | 4,72 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 11,0 | 1,01 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 4,10 | 1,15 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,12 | 1,60 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,5% | 1,71 | 1,88 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,52 | 2,27 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,16 | 4,00 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,01 | 9,10 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,6% | 33,5 | 10,37 | 1,01 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,3% | 32,0 | 12,62 | 1,04 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,9% | 9,50 | 5,92 | 1,21 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,5% | 1,93 | 3,64 | 2,95 | 88,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,33 | 5,15 | 6,32 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +3
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,6% | 1,10 | 7,32 | 12,12 | 88,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +4
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,6% | 1,02 | 10,0 | 20,87 | 88,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,5% | 22,0 | 5,25 | 1,15 | 90,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,5% | 1,62 | 3,10 | 5,25 | 88,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,3% | 1,13 | 6,10 | 17,0 | 90,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 17,0 | 5,40 | 1,18 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,5% | 1,72 | 3,30 | 4,30 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CFR Cluj | X · Remis | 2 · Universitatea Craiova | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,19 | 5,90 | 12,5 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
| Rodzaj zakładu | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 69,3% | 12,62 | 7,20 | 7,55 | 11,5 | 23,5 | 60,0 | 125,0 | 212,5 | 176,0 | 13,75 | 7,15 | 7,70 | 11,75 | 24,5 | 60,0 | 125,0 | 212,5 | 226,0 | 27,5 | 15,0 | 14,25 | 23,0 | 49,0 | 100,0 | 200,0 | 250,0 | 226,0 | 75,0 | 45,0 | 45,0 | 65,0 | 125,0 | 187,5 | 250,0 | 300,0 | 175,0 | 125,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 275,0 | 250,0 | 250,0 | 262,5 | 287,5 | 300,0 | 300,0 | 300,0 | 300,0 | 69,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
| Rodzaj zakładu | 1/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X · Gospodarze/remis | 1/2 · Gospodarze/goście | X/1 · Remis/gospodarze | X/X · Remis/remis | X/2 · Remis/goście | 2/1 · Goście/gospodarze | 2/X · Goście/remis | 2/2 · Goście/goście | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 84,3% | 8,15 | 16,0 | 23,0 | 11,0 | 6,20 | 4,70 | 50,0 | 15,0 | 2,46 | 84,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 13 bukmacherów.
- 1CFR Cluj3,40 4,90+44,1%
- XRemis3,40 4,00+17,6%
- 2Universitatea Craiova1,88 1,60−15,2%