CFR Cluj – Universitatea Craiova: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 4,85 | 4,00 | 1,60 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,70 | 2,03 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 3,60 | 1,25 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,00 | 1,74 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 4,90 | 2,37 | 2,11 | 90,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 4,55 | 2,70 | 1,97 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,15 | 1,22 | 1,17 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,62 | 1,45 | 1,15 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 2:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,72 | 1,36 | 1,18 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 3,02 | 1,30 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,93 | 1,32 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 1,03 | 11,35 | 94,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,04 | 8,40 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,12 | 5,21 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,22 | 3,82 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,25 | 3,40 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,31 | 3,05 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,50 | 2,37 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,88 | 1,85 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,17 | 1,61 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,43 | 1,48 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,72 | 1,39 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 3,20 | 1,28 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 4,15 | 1,17 | 91,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 4,50 | 1,17 | 92,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 4,87 | 1,14 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 5,75 | 1,10 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 7,50 | 1,06 | 92,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 8,90 | 1,04 | 93,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 6,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 95,8 % | 18,75 | 1,01 | 95,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,31 | 3,15 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 5,67 | 1,11 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 14,5 | 1,01 | 94,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,19 | 4,10 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,95 | 1,76 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 3,87 | 1,21 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 8,60 | 1,04 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,51 | 2,38 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 8,85 | 1,04 | 93,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 97,1 % | 25,0 | 1,01 | 97,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 8,40 | 1,04 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 12,5 | 1,01 | 93,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 6,60 | 1,08 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,12 | 5,25 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,95 | 1,34 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,2 % | 1,65 | 2,25 | 95,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 9,00 | 1,03 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 7,25 | 1,06 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 4,00 | 1,19 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 3,25 | 1,28 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 9,90 | 1,03 | 93,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 6,40 | 1,07 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 5,20 | 1,11 | 91,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 4,55 | 1,16 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 4,00 | 1,19 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,65 | 1,42 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,22 | 1,58 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,72 | 2,00 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,25
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,55 | 2,27 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,75
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,30 | 3,05 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,17 | 4,13 | 91,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2,5
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,14 | 4,90 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 4,35 | 1,13 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,82 | 1,85 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,62 | 2,02 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,41 | 2,50 | 90,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,11 | 4,72 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 11,0 | 1,01 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 4,10 | 1,15 | 89,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,12 | 1,60 | 91,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,71 | 1,88 | 89,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,52 | 2,27 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,16 | 4,00 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,01 | 9,10 | 90,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −3
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 33,5 | 10,37 | 1,01 | 89,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 32,0 | 12,62 | 1,04 | 93,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 9,50 | 5,92 | 1,21 | 90,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 88,5 % | 1,93 | 3,64 | 2,95 | 88,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,33 | 5,15 | 6,32 | 90,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +3
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 88,6 % | 1,10 | 7,32 | 12,12 | 88,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +4
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 88,6 % | 1,02 | 10,0 | 20,87 | 88,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 22,0 | 5,25 | 1,15 | 90,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,5 % | 1,62 | 3,10 | 5,25 | 88,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,13 | 6,10 | 17,0 | 90,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 17,0 | 5,40 | 1,18 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,72 | 3,30 | 4,30 | 89,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · CFR Cluj | X · Oavgjort | 2 · Universitatea Craiova | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,19 | 5,90 | 12,5 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 0-8 | 1-0 | 1-1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 1-8 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 2-8 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 69,3 % | 12,62 | 7,20 | 7,55 | 11,5 | 23,5 | 60,0 | 125,0 | 212,5 | 176,0 | 13,75 | 7,15 | 7,70 | 11,75 | 24,5 | 60,0 | 125,0 | 212,5 | 226,0 | 27,5 | 15,0 | 14,25 | 23,0 | 49,0 | 100,0 | 200,0 | 250,0 | 226,0 | 75,0 | 45,0 | 45,0 | 65,0 | 125,0 | 187,5 | 250,0 | 300,0 | 175,0 | 125,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 275,0 | 250,0 | 250,0 | 262,5 | 287,5 | 300,0 | 300,0 | 300,0 | 300,0 | 69,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 84,3 % | 8,15 | 16,0 | 23,0 | 11,0 | 6,20 | 4,70 | 50,0 | 15,0 | 2,46 | 84,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 13 spelbolag.
- 1CFR Cluj3,40 4,90+44,1 %
- XOavgjort3,40 4,00+17,6 %
- 2Universitatea Craiova1,88 1,60−15,2 %