ACS Champions FC Argeș – FCSB: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · ACS Champions FC Argeș | X · Remis | 2 · FCSB | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 3,75 | 3,50 | 1,88 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,9% | 1,93 | 1,83 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · ACS Champions FC Argeș | 2 · FCSB | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 2,70 | 1,41 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · ACS Champions FC Argeș | 2 · FCSB | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,83 | 1,87 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,9% | 1,85 | 1,31 | 1,28 | 95,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,05 | 8,70 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,07 | 7,60 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,30 | 3,35 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,9% | 1,47 | 2,60 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 2,65 | 1,46 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 3,30 | 1,31 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 5,50 | 1,13 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 6,20 | 1,11 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 10,5 | 1,03 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 11,0 | 1,03 | 94,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · ACS Champions FC Argeș | 2 · FCSB | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 3,50 | 1,26 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · ACS Champions FC Argeș | 2 · FCSB | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,43 | 2,65 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · ACS Champions FC Argeș | 2 · FCSB | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,28 | 3,30 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Nieparzyste/parzyste
| Rodzaj zakładu | Nieparzyste | Parzyste | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 1,97 | 1,81 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 3 bukmacherów.
- 1ACS Champions FC Argeș3,82 3,75−2%
- XRemis3,50 3,50Bez zmian
- 2FCSB1,92 1,88−2,3%