Podsumowanie meczu
Z naszych danychWynik końcowy: Dynamo Dresden 2 – 0 1. FC Magdeburg.
| Dane | Dynamo Dresden | 1. FC Magdeburg |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Wynik końcowy: Dynamo Dresden 2 – 0 1. FC Magdeburg.
| Dane | Dynamo Dresden | 1. FC Magdeburg |
|---|---|---|
| Ostatnie 5 |
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela i ostatnie wyniki.
Posiadanie piłki: Dynamo Dresden 40%, 1. FC Magdeburg 60%
Gole oczekiwane: Dynamo Dresden 2,05, 1. FC Magdeburg 0,87
Strzały: Dynamo Dresden 12, 1. FC Magdeburg 14
Strzały celne: Dynamo Dresden 6, 1. FC Magdeburg 4
Rzuty rożne: Dynamo Dresden 3, 1. FC Magdeburg 0
Podania: Dynamo Dresden 440, 1. FC Magdeburg 659
Bramkarze
Obrony bramkarza: Dynamo Dresden 4, 1. FC Magdeburg 4
Dyscyplina
Faule: Dynamo Dresden 8, 1. FC Magdeburg 9
Spalone: Dynamo Dresden 1, 1. FC Magdeburg 1
Żółte kartki: Dynamo Dresden 1, 1. FC Magdeburg 0
Czerwone kartki: Dynamo Dresden 0, 1. FC Magdeburg 0
| Zawodnik | Min | Ocena | B | Strz. | Celne | xG | Pod. | Pod. % | Kl. pod. | Odb. | Przech. | Poj. | Obr. | ŻK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dynamo Dresden | ||||||||||||||
| 22L. Grill | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 62% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 44S. Straudi | 90 | 8,1 | 1 | 1 | 1 | 0,08 | 42 | 88% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 42F. Muller | 90 | 7,1 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 52 | 85% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6N. Rapp | 80 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 84% | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 32J. Sterner | 90 | 7,8 | 0 | 2 | 0 | 0,05 | 43 | 77% | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 21T. Raschl | 90 | 6,6 | 0 | 3 | 2 | 0,22 | 58 | 81% | 1 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 20B. Bobzien | 72 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | – | 25 | 80% | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 27N. Hauptmann | 87 | 7,2 | 1 | 1 | 1 | 0,79 | 17 | 71% | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 18R. Wagner | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | – | 54 | 89% | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 24P. Čović | 87 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | – | 33 | 76% | 1 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 9V. Vermeij | 81 | 6,4 | 0 | 3 | 1 | 0,79 | 18 | 78% | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 16N. Fröling | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 20% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8L. Herrmann | 3 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11K. Inanoglu | 3 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10J. Lemmer | 18 | 7,0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 5 | 100% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17A. Muhamedbegović | 10 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | – | 15 | 100% | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1. FC Magdeburg | ||||||||||||||
| 1D. Reimann | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | – | 78 | 88% | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 28P. Nadjombe | 87 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 89% | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 3A. MacNulty | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | – | 118 | 91% | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 5T. Müller | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | – | 108 | 98% | 0 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| 7H. Bockhorn | 55 | 6,8 | 0 | 1 | 0 | 0,13 | 37 | 86% | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 10M. Kwarteng | 77 | 6,3 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 30 | 97% | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 38L. Hyryläinen | 55 | 7,0 | 0 | 1 | 1 | 0,06 | 40 | 88% | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| 26T. Müsel | 90 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 56 | 86% | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 23B. Atik | 90 | 6,2 | 0 | 3 | 0 | 0,13 | 49 | 92% | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 22M. Żukowski | 87 | 6,3 | 0 | 2 | 1 | 0,08 | 14 | 79% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 8E. Iyoha | 90 | 6,4 | 0 | 4 | 1 | 0,25 | 34 | 94% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 35Magnus Elias Baars | 13 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 88% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11F. Chávez | 35 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 89% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 17A. Nollenberger | 35 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 21 | 90% | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9R. Šimić | 3 | 6,5 | 0 | 1 | 1 | 0,15 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.
Forma