Sturm Graz – Salzburg: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs13 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,92 | 3,90 | 2,08 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,37 | 2,82 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,36 | 2,87 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92% | 2,20 | 1,58 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,87 | 1,82 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 90,4% | 3,20 | 2,57 | 2,47 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,1% | 2,95 | 2,90 | 2,35 | 90,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 93,3% | 1,66 | 1,23 | 1,36 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,45 | 1,40 | 1,30 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,52 | 1,32 | 1,34 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 2,10 | 1,65 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 2,10 | 1,65 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 95,3% | 1,01 | 17,0 | 95,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 1,01 | 9,85 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,09 | 5,80 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,13 | 5,00 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,13 | 4,75 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,27 | 3,40 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,6% | 1,42 | 2,50 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,54 | 2,27 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,72 | 1,97 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,92 | 1,78 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,12 | 1,60 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,6% | 2,47 | 1,43 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 2,90 | 1,36 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,1% | 3,05 | 1,32 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 3,75 | 1,23 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,8% | 4,55 | 1,15 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,3% | 5,25 | 1,12 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 8,50 | 1,04 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,1% | 8,90 | 1,04 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,3% | 11,7 | 1,01 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,19 | 4,10 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,92 | 1,76 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,3% | 4,00 | 1,20 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,5% | 8,40 | 1,04 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 96,3% | 20,0 | 1,01 | 96,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,10 | 5,67 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,56 | 2,25 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,70 | 1,40 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,1% | 5,42 | 1,11 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,3% | 11,0 | 1,02 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,17 | 4,30 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92% | 1,88 | 1,80 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,6% | 3,75 | 1,23 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 8,00 | 1,04 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 95,9% | 19,0 | 1,01 | 95,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,82 | 1,88 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 4,80 | 1,14 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 10,5 | 1,01 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,58 | 2,25 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 3,70 | 1,24 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 8,75 | 1,04 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,10 | 5,52 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,59 | 2,16 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,82 | 1,37 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 5,65 | 1,10 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 94% | 12,0 | 1,02 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 1,60 | 2,25 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,75 | 1,22 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 9,00 | 1,03 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,44 | 2,60 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 3,00 | 1,34 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 7,00 | 1,07 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 2,90 | 1,34 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,30 | 1,53 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,5% | 5,10 | 1,13 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 4,64 | 1,14 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,80 | 1,38 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,7% | 2,45 | 1,44 | 90,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,68 | 2,05 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,51 | 2,30 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,5% | 1,35 | 2,75 | 90,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,26 | 3,42 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,08 | 6,30 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 7,60 | 1,04 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 3,05 | 1,30 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,47 | 2,42 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,09 | 5,70 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 6,50 | 1,06 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,86 | 1,34 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,52 | 2,30 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,12 | 4,90 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 1,01 | 12,0 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,6% | 20,75 | 10,0 | 1,02 | 88,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,3% | 15,0 | 9,32 | 1,10 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,8% | 5,57 | 5,30 | 1,32 | 88,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,3% | 1,70 | 4,25 | 3,24 | 88,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,3% | 1,27 | 5,85 | 6,55 | 90,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +3
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,7% | 1,08 | 8,25 | 12,37 | 88,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +4
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,2% | 1,02 | 10,87 | 20,5 | 89,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 9,75 | 4,20 | 1,30 | 90,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,4% | 1,45 | 3,60 | 6,60 | 89,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,09 | 7,00 | 19,0 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 7,90 | 4,40 | 1,34 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 1,52 | 3,80 | 5,50 | 90,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Sturm Graz | X · Remis | 2 · Salzburg | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,14 | 6,90 | 15,0 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
| Rodzaj zakładu | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 5:7 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 8:4 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 62,1% | 23,0 | 13,0 | 501,0 | 401,0 | 13,0 | 20,0 | 40,0 | 90,0 | 150,0 | 225,0 | 501,0 | 501,0 | 16,0 | 7,70 | 501,0 | 8,40 | 12,0 | 25,0 | 60,0 | 125,0 | 200,0 | 388,5 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 19,0 | 9,90 | 9,30 | 15,0 | 31,0 | 70,0 | 150,0 | 200,0 | 501,0 | 501,0 | 35,0 | 18,0 | 18,5 | 25,0 | 55,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 376,0 | 75,0 | 45,0 | 45,0 | 65,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 250,0 | 150,0 | 100,0 | 100,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 250,0 | 301,0 | 225,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 250,0 | 250,0 | 225,0 | 225,0 | 250,0 | 250,0 | 351,0 | 501,0 | 401,0 | 501,0 | 301,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 62,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
| Rodzaj zakładu | 1/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X · Gospodarze/remis | 1/2 · Gospodarze/goście | X/1 · Remis/gospodarze | X/X · Remis/remis | X/2 · Remis/goście | 2/1 · Goście/gospodarze | 2/X · Goście/remis | 2/2 · Goście/goście | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 78,6% | 4,50 | 12,0 | 18,0 | 7,15 | 6,70 | 5,72 | 23,0 | 11,0 | 3,20 | 78,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 14 bukmacherów.
- 1Sturm Graz2,90 2,92+0,7%
- XRemis3,90 3,90Bez zmian
- 2Salzburg2,07 2,09+1%