Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,923,902,0892,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,372,8292,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,362,8792,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,201,5892 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,871,8292,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %3,202,572,4790,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,1 %2,952,902,3590,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,661,231,3693,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %1,451,401,3092 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,521,321,3492,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %2,101,6592,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %2,101,6592,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,3 %1,0117,095,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,019,8591,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %1,095,8091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,135,0092,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,134,7591,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,273,4092,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %1,422,5090,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %1,542,2791,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,721,9791,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,921,7892,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,121,6091,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 %2,471,4390,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,901,3692,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %3,051,3292,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,751,2392,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %4,551,1591,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %5,001,1392,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %5,251,1292,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %8,501,0492,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %8,901,0493,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %11,71,0193,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,194,1092,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,921,7691,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %4,001,2092,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %8,401,0492,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,3 %20,01,0196,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,105,6792,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,562,2592,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %2,701,4092,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %5,421,1192,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %11,01,0293,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,174,3092,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,881,8092 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %3,751,2392,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %8,001,0492 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,9 %19,01,0195,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,821,8892,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %4,801,1492,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %10,51,0192,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,582,2592,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %3,701,2492,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %8,751,0493 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,105,5292,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 %1,592,1691,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %2,821,3792,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %5,651,1092,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %12,01,0294 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,602,2593,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,751,2292,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %9,001,0392,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,442,6092,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,001,3492,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %7,001,0792,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,901,3491,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %2,301,5391,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %5,101,1392,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 %4,641,1491,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %2,801,3892,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %2,451,4490,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,682,0592,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,512,3091,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %1,352,7590,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,263,4292,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,086,3092,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %7,601,0491,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %3,051,3091,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %1,472,4291,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,095,7091,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %6,501,0691,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,861,3491,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,522,3091,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,124,9091,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm Graz2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %1,0112,093,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 88,6 %20,7510,01,0288,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %15,09,321,1092,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 88,8 %5,575,301,3288,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 88,3 %1,704,253,2488,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,275,856,5590,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 88,7 %1,088,2512,3788,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +4

Európsky handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,2 %1,0210,8720,589,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %9,754,201,3090,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %1,453,606,6089,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2 · 1. polčas

Európsky handicap +2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,097,0019,089,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %7,904,401,3490,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,523,805,5090,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2 · 2. polčas

Európsky handicap +2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sturm GrazX · Remíza2 · SalzburgVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,146,9015,091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:65:76:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:38:49:09:19:2Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 62,1 %23,013,0501,0401,013,020,040,090,0150,0225,0501,0501,016,07,70501,08,4012,025,060,0125,0200,0388,5501,0401,0401,0401,019,09,909,3015,031,070,0150,0200,0501,0501,035,018,018,525,055,0100,0175,0225,0376,075,045,045,065,0100,0175,0225,0250,0150,0100,0100,0125,0175,0225,0250,0301,0225,0175,0175,0200,0225,0250,0250,0225,0225,0250,0250,0351,0501,0401,0501,0301,0401,0501,0401,062,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 78,6 %4,5012,018,07,156,705,7223,011,03,2078,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · 1X2

Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.

  • 1Sturm Graz2,90 2,92kurz rastie+0,7 %
  • XRemíza3,90 3,90Bez zmeny
  • 2Salzburg2,07 2,09kurz rastie+1 %