Minnesota United FC – San Jose Earthquakes: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,6% | 4,75 | 1,15 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 4,46 | 1,20 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,00 | 1,28 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,65 | 1,42 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,35 | 1,49 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,11 | 1,65 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,85 | 1,86 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,68 | 2,05 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,49 | 2,42 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,6% | 1,24 | 3,22 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,22 | 3,75 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,06 | 7,20 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 4,80 | 1,13 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 2,60 | 1,43 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,7% | 2,12 | 1,61 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,76 | 1,95 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,20 | 3,85 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,02 | 10,0 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 8,90 | 1,03 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 4,00 | 1,18 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,97 | 1,70 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,23 | 3,57 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,03 | 8,80 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.