Minnesota United FC – San Jose Earthquakes: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93% | 1,72 | 4,10 | 4,00 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,8% | 1,41 | 2,80 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,44 | 2,60 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,34 | 3,00 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,85 | 1,86 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,15 | 2,57 | 4,10 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,02 | 2,95 | 3,80 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,8% | 1,23 | 1,22 | 2,00 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 1,22 | 1,42 | 1,62 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 1,24 | 1,34 | 1,70 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,41 | 2,65 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,43 | 2,65 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 95,9% | 1,01 | 19,0 | 95,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,7% | 1,11 | 6,00 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 1,13 | 5,33 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,15 | 5,00 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,27 | 3,30 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,48 | 2,45 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,60 | 2,22 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,79 | 1,92 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93,6% | 2,02 | 1,74 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,23 | 1,57 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,67 | 1,41 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,92 | 1,34 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,4% | 3,30 | 1,30 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 3,75 | 1,25 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,2% | 4,82 | 1,15 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 5,00 | 1,15 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 94,1% | 5,87 | 1,12 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 8,50 | 1,05 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 94,6% | 11,0 | 1,03 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,9% | 19,0 | 1,01 | 95,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,21 | 4,00 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,71 | 2,00 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,9% | 2,02 | 1,72 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 2,40 | 1,51 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,4% | 4,20 | 1,20 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,5% | 9,50 | 1,03 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 96,8% | 23,0 | 1,01 | 96,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,12 | 5,50 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,62 | 2,15 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93% | 2,90 | 1,37 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,2% | 5,95 | 1,10 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 94,6% | 13,0 | 1,02 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93,3% | 1,09 | 6,50 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93% | 1,50 | 2,45 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,8% | 2,52 | 1,47 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,1% | 4,90 | 1,15 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,2% | 9,75 | 1,03 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,53 | 2,35 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 3,40 | 1,27 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 8,35 | 1,04 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 1,38 | 2,85 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 2,70 | 1,40 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 6,10 | 1,09 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,29 | 3,30 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,35 | 1,52 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93% | 5,37 | 1,12 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 94,6% | 13,0 | 1,02 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 6,04 | 1,08 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,78 | 1,92 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 4,70 | 1,16 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 10,5 | 1,02 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 3,10 | 1,28 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,4% | 2,37 | 1,46 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,6% | 4,75 | 1,15 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 4,46 | 1,20 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,00 | 1,28 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,65 | 1,42 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,35 | 1,49 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,11 | 1,65 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,68 | 2,05 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,49 | 2,42 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,6% | 1,24 | 3,22 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,22 | 3,75 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,06 | 7,20 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 4,72 | 1,13 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 2,60 | 1,43 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,6% | 2,10 | 1,62 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,76 | 1,95 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,20 | 3,85 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,02 | 10,0 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 8,90 | 1,03 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 4,00 | 1,18 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,97 | 1,70 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,23 | 3,57 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,03 | 8,80 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −4
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,3% | 20,0 | 12,0 | 1,04 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 10,5 | 7,90 | 1,16 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,6% | 4,80 | 5,10 | 1,43 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,2% | 2,65 | 4,10 | 2,05 | 90,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,23 | 6,25 | 8,60 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 1,06 | 11,5 | 23,0 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +3
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,01 | 14,0 | 36,0 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 15,0 | 6,25 | 1,15 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,3% | 5,00 | 3,30 | 1,62 | 89,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 1,22 | 4,90 | 14,5 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 11,0 | 5,75 | 1,20 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 4,20 | 3,50 | 1,70 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Minnesota United FC | X · Remis | 2 · San Jose Earthquakes | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,24 | 4,90 | 11,0 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
| Rodzaj zakładu | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 10:2 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | 9:3 | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 65,6% | 22,0 | 18,0 | 401,0 | 401,0 | 27,0 | 57,5 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 11,25 | 8,12 | 401,0 | 13,0 | 28,0 | 75,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 388,5 | 301,0 | 401,0 | 10,5 | 8,00 | 11,0 | 26,0 | 70,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 14,5 | 11,0 | 16,0 | 32,0 | 90,0 | 200,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 27,0 | 20,0 | 30,0 | 63,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 60,0 | 45,0 | 65,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 401,0 | 125,0 | 100,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 300,0 | 200,0 | 175,0 | 200,0 | 250,0 | 276,0 | 351,0 | 338,5 | 376,0 | 501,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 301,0 | 65,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
| Rodzaj zakładu | 1/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X · Gospodarze/remis | 1/2 · Gospodarze/goście | X/1 · Remis/gospodarze | X/X · Remis/remis | X/2 · Remis/goście | 2/1 · Goście/gospodarze | 2/X · Goście/remis | 2/2 · Goście/goście | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 80,4% | 2,55 | 12,5 | 32,0 | 5,00 | 7,00 | 9,20 | 18,0 | 13,5 | 6,30 | 80,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 14 bukmacherów.
- 1Minnesota United FC1,74 1,72−1,1%
- XRemis3,90 4,12+5,8%
- 2San Jose Earthquakes3,60 4,00+11,1%