CF Montréal – Vancouver Whitecaps FC: kursy na handicap azjatycki
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,5% | 7,80 | 1,05 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,3% | 4,00 | 1,20 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,6% | 2,47 | 1,43 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,15 | 1,62 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92% | 1,92 | 1,76 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,71 | 2,00 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,56 | 2,23 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,46 | 2,51 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,2% | 1,32 | 2,85 | 90,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,21 | 3,67 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,17 | 4,40 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 4,00 | 1,18 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 2,00 | 1,74 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,67 | 2,03 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,46 | 2,55 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,14 | 4,50 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,2% | 1,01 | 12,0 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 9,50 | 1,02 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 3,77 | 1,20 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,20 | 3,85 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,03 | 8,30 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.