CF Montréal – Vancouver Whitecaps FC: kurzy na ázijský handicap
Ázijský handicap −1,5
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 7,90 | 1,05 | 92,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 2,47 | 1,43 | 90,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,15 | 1,61 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,92 | 1,76 | 92 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,25
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,55 | 2,25 | 92 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,46 | 2,52 | 92,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,75
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 % | 1,31 | 2,86 | 90,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 % | 1,19 | 3,60 | 89,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,16 | 4,45 | 92 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 4,10 | 1,18 | 91,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,95 | 1,71 | 91,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 % | 1,66 | 2,03 | 91,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 1,45 | 2,50 | 91,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,14 | 4,55 | 91,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 1,01 | 12,0 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 9,70 | 1,02 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 3,80 | 1,20 | 91,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 % | 1,20 | 3,85 | 91,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · CF Montréal | 2 · Vancouver Whitecaps FC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,03 | 8,40 | 91,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.