Alperen Sengun
Środkowy · Nr 28
- Wiek
- 24
- Wzrost
- 211 cm
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Podst. | Min/m | Pkt/m | Zb/m | As/m | Prz/m | Bl/m | Str/m | Rz. z gry % | Za 3 % | Os. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 6 | 6 | 34,3 | 23,3 | 8,7 | 7,8 | 1,5 | 0,8 | 3,2 | 57,5% | 53,9% | 73,5% |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 72 | 72 | 33,3 | 20,4 | 8,9 | 6,2 | 1,2 | 1,1 | 3,2 | 51,9% | 30,5% | 69,2% |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 76 | 76 | 31,5 | 19,1 | 10,3 | 4,9 | 1,1 | 0,8 | 2,6 | 49,6% | 23,3% | 69,2% |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 63 | 63 | 32,5 | 21,1 | 9,3 | 5,0 | 1,2 | 0,7 | 2,6 | 53,7% | 29,7% | 69,3% |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 75 | 72 | 28,9 | 14,8 | 9,0 | 3,9 | 0,9 | 0,9 | 2,6 | 55,3% | 33,3% | 71,5% |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAHouston Rockets | 72 | 13 | 20,7 | 9,6 | 5,5 | 2,6 | 0,8 | 0,9 | 2,0 | 47,4% | 24,8% | 71,1% |
| Łącznie w karierze | 364 | 302 | 29,4 | 17,0 | 8,6 | 4,5 | 1,1 | 0,9 | 2,6 | 51,9% | 28,7% | 69,9% |
Pokaż wszystkie sezony (6)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Pkt | Zb. | A | Prz. | Bl. | Straty | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DU siebie: Minnesota Timberwolves · NBA | 107:117Porażka | Podst. | 39 | 17 | 12 | 10 | 0 | 3 | 4 | 3 |
| DU siebie: Boston Celtics · NBA | 109:93Zwycięstwo | Podst. | 38 | 26 | 7 | 10 | 2 | 2 | 1 | 4 |
| DU siebie: Oklahoma City Thunder · NBA | 119:98Zwycięstwo | Podst. | 33 | 16 | 9 | 9 | 0 | 1 | 2 | 4 |
| DU siebie: Atlanta Hawks · NBA | 120:110Zwycięstwo | Podst. | 37 | 29 | 9 | 9 | 6 | 1 | 6 | 4 |
| WNa wyjeździe: Atlanta Hawks · NBA | 114:121Zwycięstwo | Podst. | 32 | 17 | 9 | 7 | 1 | 0 | 3 | 2 |
| WNa wyjeździe: San Antonio Spurs · NBA | 110:114Zwycięstwo | Podst. | 36 | 29 | 7 | 7 | 0 | 1 | 3 | 2 |
| DU siebie: Dallas Mavericks · NBA | 128:110Zwycięstwo | Podst. | 30 | 23 | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 4 |