Texas Tech Red Raiders – West Virginia Mountaineers: kursy
Texas Tech Red Raiders – West Virginia Mountaineers,niedz. 8 lis03:30
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders | 2 · West Virginia Mountaineers | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,11 | 5,50 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −17 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −17 | 2 · West Virginia Mountaineers +17 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,90 | 1,85 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 65,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,86 | 1,84 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders | X · Remis | 2 · West Virginia Mountaineers | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,13 | 29,0 | 5,50 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders | X · Remis | 2 · West Virginia Mountaineers | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 1,20 | 19,0 | 5,00 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zwycięzca · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders | 2 · West Virginia Mountaineers | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,6% | 1,20 | 4,70 | 95,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zwycięzca · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders | 2 · West Virginia Mountaineers | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,5% | 1,27 | 3,85 | 95,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 50,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 1,17 | 4,80 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 51,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,19 | 4,60 | 94,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 52,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 1,22 | 4,10 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 53,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 1,24 | 3,90 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 54,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 1,26 | 3,70 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 55,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 1,32 | 3,30 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 56,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 1,34 | 3,10 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 57,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 1,37 | 2,95 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 58,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 1,43 | 2,75 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 59,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,50 | 2,50 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 60,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,52 | 2,45 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 61,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,67 | 2,10 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 62,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,83 | 1,85 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 63,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,7% | 1,85 | 1,90 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 64,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,80 | 1,90 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 66,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,96 | 1,75 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 67,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 2,05 | 1,71 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 68,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 2,15 | 1,66 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 69,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 2,35 | 1,57 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 70,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 2,45 | 1,52 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 71,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 2,55 | 1,49 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 72,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 2,70 | 1,43 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 73,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 2,95 | 1,38 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 74,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 3,00 | 1,36 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 75,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 3,20 | 1,33 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 76,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 3,50 | 1,29 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 77,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 3,75 | 1,26 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 78,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 3,90 | 1,24 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 79,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,9% | 4,20 | 1,21 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 29,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 1,43 | 2,70 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 30,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 1,49 | 2,50 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 31,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,9% | 1,70 | 2,10 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 32,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,4% | 1,80 | 1,98 | 94,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 33,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,4% | 1,82 | 1,96 | 94,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 34,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 95,6% | 2,00 | 1,83 | 95,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 35,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 2,20 | 1,62 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 36,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 2,25 | 1,60 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 37,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 2,40 | 1,53 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 38,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 2,95 | 1,38 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 39,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 2,95 | 1,37 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 30,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,2% | 1,86 | 1,95 | 95,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 39,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 40,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,85 | 1,90 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 41,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,1% | 1,87 | 1,89 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 21,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 1,95 | 1,80 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 21,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 22,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,80 | 1,90 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 23,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,9% | 1,81 | 1,95 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 10,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 1,86 | 1,86 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 11,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 1,86 | 1,86 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 12,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 1,86 | 1,86 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −23,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −23,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +23,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 2,70 | 1,43 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −23 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −23 | 2 · West Virginia Mountaineers +23 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,9% | 2,70 | 1,44 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −22,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −22,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +22,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 2,60 | 1,46 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −22 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −22 | 2 · West Virginia Mountaineers +22 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 2,55 | 1,47 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −21,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −21,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +21,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 2,50 | 1,50 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −21 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −21 | 2 · West Virginia Mountaineers +21 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 2,40 | 1,53 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −20,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −20,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +20,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 2,25 | 1,60 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −20 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −20 | 2 · West Virginia Mountaineers +20 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 2,20 | 1,62 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −19,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −19,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +19,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 2,15 | 1,65 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −19 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −19 | 2 · West Virginia Mountaineers +19 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 2,15 | 1,66 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −18,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −18,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +18,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,9% | 2,10 | 1,70 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −18 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −18 | 2 · West Virginia Mountaineers +18 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 2,00 | 1,75 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −17,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −17,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +17,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,91 | 1,83 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −16,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −16,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +16,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,83 | 1,91 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −16 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −16 | 2 · West Virginia Mountaineers +16 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,82 | 1,93 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −15,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −15,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +15,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,81 | 1,90 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −15 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −15 | 2 · West Virginia Mountaineers +15 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 1,75 | 2,00 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −14,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −14,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +14,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,73 | 2,05 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −14 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −14 | 2 · West Virginia Mountaineers +14 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,66 | 2,15 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −13,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −13,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +13,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,61 | 2,25 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −13 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −13 | 2 · West Virginia Mountaineers +13 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,58 | 2,30 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −12,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −12,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +12,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 1,57 | 2,35 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −12 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −12 | 2 · West Virginia Mountaineers +12 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 1,53 | 2,40 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −11,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −11,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +11,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,52 | 2,45 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −11 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −11 | 2 · West Virginia Mountaineers +11 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 1,49 | 2,50 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −10,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −10,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +10,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 1,47 | 2,55 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −10 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −10 | 2 · West Virginia Mountaineers +10 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 1,43 | 2,75 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −9,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −9,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +9,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,41 | 2,80 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −15,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −15,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +15,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 2,90 | 1,39 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −14,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −14,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +14,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 2,75 | 1,42 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −13,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −13,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +13,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 2,30 | 1,58 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −12,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −12,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +12,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 2,20 | 1,63 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −11,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −11,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +11,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 2,15 | 1,65 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −10,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −10,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +10,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 95,5% | 2,01 | 1,82 | 95,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −9,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −9,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +9,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 1,80 | 1,95 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −8,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −8,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +8,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 1,77 | 1,98 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −7,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −7,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 1,71 | 2,05 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −6,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −6,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,50 | 2,50 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −5,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −5,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,5% | 1,46 | 2,60 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −4,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −4,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 1,44 | 2,65 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −7,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −7,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,8% | 2,05 | 1,80 | 95,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −6,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Texas Tech Red Raiders −6,5 | 2 · West Virginia Mountaineers +6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,8% | 1,80 | 2,05 | 95,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Nieparzyste/parzyste (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Nieparzyste | Parzyste | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,85 | 1,90 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Od otwarcia kursów · Średni kurs 13 bukmacherów.
- 1Texas Tech Red Raiders1,12 1,11−0,9%
- 2West Virginia Mountaineers5,50 6,25+13,6%