Prejsť na obsah

Texas Tech Red Raiders – West Virginia Mountaineers: kurzy

NCAA – americký futbal
Kto vyhrá11 stávkových kancelárií
  1. 83 % Texas Tech Red Raiders
  2. 17 % West Virginia Mountaineers
Kde sledovať

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders2 · West Virginia MountaineersVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,115,5092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −15,52 · West Virginia Mountaineers +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %1,821,8992,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 65,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 65,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,861,8492,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red RaidersX · Remíza2 · West Virginia MountaineersVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,1329,05,5090,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Víťaz · 1. polčas

Víťaz · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders2 · West Virginia MountaineersVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 %1,204,7095,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Víťaz · 2. polčas

Víťaz · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders2 · West Virginia MountaineersVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,7 %1,283,8095,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %1,174,8094,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,194,6094,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,224,1094 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %1,234,0094,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,263,7094 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,313,3093,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,343,1093,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %1,373,0094,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,422,7593,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,502,5093,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,522,4593,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 61,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 61,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,672,1093,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,831,8592,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 63,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 63,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,851,9093,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 64,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 64,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 66,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 66,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,961,7592,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 67,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 67,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %2,051,7293,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 68,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 68,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %2,151,6693,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 69,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 69,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %2,301,5793,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 70,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 70,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,451,5293,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 71,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 71,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,501,4993,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 72,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 72,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %2,701,4493,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 73,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 73,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %2,951,3894 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 74,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 74,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %3,001,3693,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 75,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 75,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %3,201,3394 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 76,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 76,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %3,501,2994,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 77,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 77,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %3,751,2694,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 78,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %3,901,2494,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 79,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %4,201,2193,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 29,5 · 1. polčas

Viac/menej 29,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %1,442,7093,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 30,5 · 1. polčas

Viac/menej 30,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,502,5093,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 31,5 · 1. polčas

Viac/menej 31,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %1,702,0592,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 32,5 · 1. polčas

Viac/menej 32,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 %1,801,9894,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 33,5 · 1. polčas

Viac/menej 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 %1,821,9694,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 34,5 · 1. polčas

Viac/menej 34,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,6 %2,001,8395,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 35,5 · 1. polčas

Viac/menej 35,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,251,6193,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 36,5 · 1. polčas

Viac/menej 36,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %2,251,6093,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 37,5 · 1. polčas

Viac/menej 37,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,401,5393,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 38,5 · 1. polčas

Viac/menej 38,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %2,951,3894 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 39,5 · 1. polčas

Viac/menej 39,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %3,001,3794,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 30,5 · 2. polčas

Viac/menej 30,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 %1,861,9595,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 39,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 39,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 40,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 40,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %1,851,9093,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 41,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 41,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 %1,871,8994,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 21,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 21,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,951,8093,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 21,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 22,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 23,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %1,801,9794,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 10,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,861,8693 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 11,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,861,8693 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 12,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,861,8693 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −23,52 · West Virginia Mountaineers +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %2,751,4293,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −232 · West Virginia Mountaineers +23Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %2,701,4393,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −22,52 · West Virginia Mountaineers +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %2,651,4694,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −222 · West Virginia Mountaineers +22Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %2,601,4793,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −21,52 · West Virginia Mountaineers +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,501,4993,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −212 · West Virginia Mountaineers +21Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,401,5393,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −20,52 · West Virginia Mountaineers +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %2,251,6093,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −20 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −202 · West Virginia Mountaineers +20Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,251,6193,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −19,52 · West Virginia Mountaineers +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %2,201,6594,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −19 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −192 · West Virginia Mountaineers +19Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %2,151,6693,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −18,52 · West Virginia Mountaineers +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %2,101,6893,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −18 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −182 · West Virginia Mountaineers +18Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,051,7393,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −17,52 · West Virginia Mountaineers +17,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,911,8393,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −17 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −17 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −172 · West Virginia Mountaineers +17Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,901,8393,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −16,52 · West Virginia Mountaineers +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,831,9093,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −16 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −16 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −162 · West Virginia Mountaineers +16Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,831,9093,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −15 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −15 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −152 · West Virginia Mountaineers +15Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %1,781,9893,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −14,52 · West Virginia Mountaineers +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %1,752,0093,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −14 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −142 · West Virginia Mountaineers +14Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %1,682,1093,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −13,52 · West Virginia Mountaineers +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,632,2093,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −13 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −13 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −132 · West Virginia Mountaineers +13Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,612,2593,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −12,52 · West Virginia Mountaineers +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,602,2593,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −12 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −12 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −122 · West Virginia Mountaineers +12Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %1,572,3093,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −11,52 · West Virginia Mountaineers +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,552,3593,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −11 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −11 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −112 · West Virginia Mountaineers +11Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,532,4093,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −10,52 · West Virginia Mountaineers +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,512,4593,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −102 · West Virginia Mountaineers +10Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,462,6093,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −9,52 · West Virginia Mountaineers +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,432,7093,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −15,52 · West Virginia Mountaineers +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %2,801,4093,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −14,52 · West Virginia Mountaineers +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %2,751,4293,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −13,52 · West Virginia Mountaineers +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %2,301,5893,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −12,52 · West Virginia Mountaineers +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %2,201,6393,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −11,52 · West Virginia Mountaineers +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,151,6593,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −10,52 · West Virginia Mountaineers +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,5 %1,981,8094,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −9,52 · West Virginia Mountaineers +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 %1,832,0095,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −8,52 · West Virginia Mountaineers +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,771,9893,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −7,52 · West Virginia Mountaineers +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,712,0593,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −6,52 · West Virginia Mountaineers +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,502,5093,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −5,52 · West Virginia Mountaineers +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,462,6093,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −4,52 · West Virginia Mountaineers +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %1,442,6593,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −6,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −6,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Texas Tech Red Raiders −6,52 · West Virginia Mountaineers +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,8 %1,802,0595,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Nepárny/párny (vrátane predĺženia)

Nepárny/párny (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyNepárnyPárnyVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %1,851,9093,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.

  • 1Texas Tech Red Raiders1,12 1,11kurz klesá−0,9 %
  • 2West Virginia Mountaineers5,50 6,25kurz rastie+13,6 %