Preskoči na sadržaj

Callum Hudson-Odoi

Lijevo krilo · Br. 7

Dob
25
Visina
178 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
25 mil. €

Statistika po sezonama

Callum Hudson-Odoi: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaNottingham Forest324000300
EFL CupNottingham Forest130000100
2025/26
Premier ligaNottingham Forest301.848340900
UEFA Europa LeagueNottingham Forest11714100400
EFL CupNottingham Forest128000100
FA CupNottingham Forest151200100
2024/25
Premier ligaNottingham Forest312.205530620
FA CupNottingham Forest4285000200
EFL CupNottingham Forest121000100
2023/24
Premier ligaNottingham Forest291.857820900
FA CupNottingham Forest5333010200
EFL TrophyNottingham Forest U21162000000
2022/23
BundesligaBayer 04 Leverkusen14604010700
UEFA Champions LeagueBayer 04 Leverkusen6468100000
UEFA Europa LeagueBayer 04 Leverkusen12000100
2021/22
Premier ligaChelsea FC15966130410
UEFA Champions LeagueChelsea FC5289120210
EFL CupChelsea FC3270000000
FA CupChelsea FC3192100000
FIFA Club World CupChelsea FC177010000
UEFA Super CupChelsea FC182000000
2020/21
Premier ligaChelsea FC231.0572301300
UEFA Champions LeagueChelsea FC7339200300
FA CupChelsea FC5276120200
EFL CupChelsea FC2180000000
2019/20
Premier ligaChelsea FC228511501510
UEFA Champions LeagueChelsea FC5261010300
FA CupChelsea FC4180100200
EFL CupChelsea FC2180100000
Premier League 2Chelsea FC U212137110000
2018/19
Premier ligaChelsea FC10391010600
UEFA Europa LeagueChelsea FC9416420500
Premier League 2Chelsea FC U215450121000
EFL CupChelsea FC2120000100
FA CupChelsea FC2180120000
Community ShieldChelsea FC160000000
2017/18
Premier League 2Chelsea FC U2110740612300
FA Youth CupChelsea FC U1876301010000
EFL TrophyChelsea FC U216552430000
UEFA Youth LeagueChelsea FC UEFA U196502110000
FA CupChelsea FC254000200
Premier ligaChelsea FC227000200
U18 Premier League - National FinalChelsea FC U18175000000
2016/17
U18 Premier LeagueChelsea FC U18141.016340320
FA Youth CupChelsea FC U186448320100
U18 Premier League - National FinalChelsea FC U184360200000
Ukupno u karijeri32619.8906748311470
Prikaži sve sezone (11)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Callum Hudson-Odoi: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: Arsenal FC · Premier liga0:1PorazPrič.56,40000560 %
U gostima: Crystal Palace · Premier liga3:1PorazPrič.186,3000010100 %

Karijera i transferi

  1. Chelsea FC→Nottingham Forest

    TransferOdšteta 3,5 mil. € · Tržišna vrijednost 15 mil. € · Sezona 2023/24

  2. Leverkusen→Chelsea FC

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 15 mil. € · Sezona 2022/23

  3. Chelsea FC→Leverkusen

    PosudbaTržišna vrijednost 25 mil. € · Sezona 2022/23

  4. Chelsea U21→Chelsea FC

    TransferSezona 2018/19

  5. Chelsea U18→Chelsea U21

    TransferSezona 2017/18

  6. Chelsea Youth→Chelsea U18

    TransferSezona 2016/17