Preskoči na sadržaj

Andrew Robertson

Lijevi bek · Br. 3

Dob
32
Visina
178 cm
Jača noga
Lijeva
Tržišna vrijednost
7 mil. €

Statistika po sezonama

Andrew Robertson: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAAGUlaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaTottenham Hotspur6436020100
EFL CupTottenham Hotspur133000100
2025/26
Premier ligaLiverpool FC241.1721001300
UEFA Champions LeagueLiverpool FC7486110200
EFL CupLiverpool FC2157000010
FA CupLiverpool FC2180110000
Community ShieldLiverpool FC16000100
2024/25
Premier ligaLiverpool FC332.492011431
UEFA Champions LeagueLiverpool FC8550010220
EFL CupLiverpool FC4278000100
2023/24
Premier ligaLiverpool FC231.692320520
UEFA Europa LeagueLiverpool FC4304000100
FA CupLiverpool FC2111000100
EFL CupLiverpool FC187000000
2022/23
Premier ligaLiverpool FC342.590080530
UEFA Champions LeagueLiverpool FC5379020100
FA CupLiverpool FC2180000010
Community ShieldLiverpool FC190010000
EFL CupLiverpool FC190000000
2021/22
Premier ligaLiverpool FC292.5413100051
UEFA Champions LeagueLiverpool FC10826030110
EFL CupLiverpool FC4324000110
FA CupLiverpool FC4312020100
2020/21
Premier ligaLiverpool FC383.386170020
UEFA Champions LeagueLiverpool FC10753000210
Community ShieldLiverpool FC190000000
FA CupLiverpool FC190000000
2019/20
Premier ligaLiverpool FC363.1142120220
UEFA Champions LeagueLiverpool FC8649100120
FIFA Club World CupLiverpool FC2210000000
Community ShieldLiverpool FC190000000
FA CupLiverpool FC190000000
UEFA Super CupLiverpool FC190000000
2018/19
Premier ligaLiverpool FC363.2190110040
UEFA Champions LeagueLiverpool FC121.008020030
2017/18
Premier ligaLiverpool FC221.943150020
UEFA Champions LeagueLiverpool FC6540000010
EFL CupLiverpool FC190000000
FA CupLiverpool FC190000000
2016/17
Premier ligaHull City332.736120250
EFL CupHull City4317000110
FA CupHull City2180010000
2015/16
ChampionshipHull City423.571250150
EFL CupHull City5510100020
Championship Play-OffsHull City3270101000
FA CupHull City299000110
2014/15
Premier ligaHull City241.526020770
2013/14
Scottish PremiershipDundee United FC363.240360060
Scottish FA CupDundee United FC5445200010
Scottish League CupDundee United FC3260000010
2012/13
Scottish League TwoQueen's Park FC343.023230030
Scottish League CupQueen's Park FC3254000011
Scottish Challenge CupQueen's Park FC2180000000
Scottish FA CupQueen's Park FC2180000000
Scottish League One Play-offsQueen's Park FC2180000010
Ukupno u karijeri58747.7392690258703
Prikaži sve sezone (15)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Andrew Robertson: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
Kod kuće: Coventry City · Premier liga3:1PobjedaStart697,301002793 %

Karijera i transferi

  1. Liverpool FC→Tottenham Hotspur

    TransferTržišna vrijednost 7 mil. € · Sezona 2026/27

  2. Hull City→Liverpool FC

    TransferOdšteta 9 mil. € · Tržišna vrijednost 7 mil. € · Sezona 2017/18

  3. Dundee United→Hull City

    TransferOdšteta 3,6 mil. € · Tržišna vrijednost 600 tis. € · Sezona 2014/15

  4. Queen's Park→Dundee United

    TransferSezona 2013/14

  5. Queen's P. U20→Queen's Park

    TransferSezona 2012/13

  6. Queen's P. U18→Queen's P. U20

    TransferSezona 2011/12

  7. Queen's Park U1→Queen's P. U18

    TransferSezona 2010/11

  8. Celtic Youth→Queen's Park U1

    TransferSezona 2009/10

Prikaži sve transfere (8)Prikaži manje transfera