ŁKS Łódź – Chemik Police: kurzy
Vítěz
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,27 | 3,42 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap na sety −1,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 178,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Počet setů více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,45 | 2,60 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 1. set
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,45 | 2,70 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 171,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,67 | 2,07 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 172,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 173,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,64 | 2,11 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 174,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,64 | 2,12 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 175,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 176,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,74 | 2,00 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 177,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,75 | 1,97 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 179,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,88 | 1,83 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 180,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 2,00 | 1,74 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 181,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 2,00 | 1,72 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 182,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 183,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,15 | 1,62 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 92,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 93,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 94,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 81,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 82,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 83,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 84,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −15,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 2,61 | 1,39 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −14,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 2,45 | 1,45 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −13,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,20 | 1,57 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −12,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,08 | 1,64 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −11,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,87 | 1,82 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −10,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −9,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,64 | 2,07 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −8,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −7,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 1,48 | 2,36 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −6,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 1,46 | 2,42 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap na sety −2,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 3,00 | 1,35 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap na sety 1,5
| Typ sázky | 1 · ŁKS Łódź | 2 · Chemik Police | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Počet setů více/méně 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 3,00 | 1,37 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 8 sázkových kanceláří.
- 1ŁKS Łódź1,24 1,29+3,6 %
- 2Chemik Police3,67 3,32−9,5 %