LKPS Lublin – GKS Katowice: kurzy
Vítěz
| Typ sázky | 1 · LKPS Lublin | 2 · GKS Katowice | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,06 | 7,50 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 139,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Počet setů více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 2,00 | 1,76 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 1. set
| Typ sázky | 1 · LKPS Lublin | 2 · GKS Katowice | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 1,18 | 4,50 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 2. set
| Typ sázky | 1 · LKPS Lublin | 2 · GKS Katowice | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 1,18 | 4,50 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 3. set
| Typ sázky | 1 · LKPS Lublin | 2 · GKS Katowice | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 1,16 | 4,75 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 134,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,54 | 2,30 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 135,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 136,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,69 | 2,05 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 137,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,71 | 2,02 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 138,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 140,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,97 | 1,76 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 141,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,95 | 1,78 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 142,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,05 | 1,69 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 143,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 2,00 | 1,72 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 144,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,97 | 1,74 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −16,5
| Typ sázky | 1 · LKPS Lublin | 2 · GKS Katowice | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,81 | 1,87 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.
- 1LKPS Lublin1,07 1,06−0,9 %
- 2GKS Katowice8,00 7,50−6,2 %