Leyre Romero Gormaz – Solana Sierra: kurzy a tipy, středa 4. 11. 2026 20:10
Leyre Romero Gormaz – Solana Sierra,st 4. 11.20:10
Kdo vyhraje · podle kurzů12 sázkových kanceláří
- 49 % Leyre Romero Gormaz
- 51 % Solana Sierra
Srovnání kurzů
Vítěz: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,88 | 1,83 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 1,81 | 1,85 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 21,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,85 | 1,82 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 86,6 % | 2,65 | 5,00 | 2,65 | 5,00 | 86,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vítěz · 1. set
Vítěz · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 % | 1,81 | 1,81 | 90,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 19,5
Více/méně 19,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,56 | 2,25 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 20,5
Více/méně 20,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 22,5
Více/méně 22,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,20 | 1,59 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 23,5
Více/méně 23,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5 · 1. set
Více/méně 6,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,01 | 10,0 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 7,5 · 1. set
Více/méně 7,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,11 | 5,40 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 8,5 · 1. set
Více/méně 8,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,35 | 2,85 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 9,5 · 1. set
Více/méně 9,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,95 | 1,73 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 10,5 · 1. set
Více/méně 10,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 3,55 | 1,24 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 12,5 · 1. set
Více/méně 12,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 5,40 | 1,11 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −3,5
Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 % | 2,36 | 1,48 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,12 | 1,62 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,91 | 1,77 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5
Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,63 | 2,10 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +3,5
Asijský handicap +3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 % | 1,48 | 2,36 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. set
Asijský handicap −1,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,09 | 1,63 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. set
Asijský handicap −0,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,84 | 1,83 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 1. set
Asijský handicap +1,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Leyre Romero Gormaz | 22 · Solana Sierra | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,63 | 2,09 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek · 1. set
Přesný výsledek · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 71,1 % | 45,0 | 13,0 | 9,00 | 5,80 | 6,60 | 14,0 | 40,0 | 14,0 | 8,20 | 6,80 | 5,80 | 10,0 | 14,0 | 11,0 | 71,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Počet setů více/méně 2,5
Počet setů více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,47 | 1,47 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · Vítěz
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.
- Leyre Romero Gormaz1,85 → 1,89+2,2 %
- Solana Sierra1,87 → 1,84−1,2 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů to bude vyrovnaný zápas: Leyre Romero Gormaz 49 %, Solana Sierra 51 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (12 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.