HV71 – Luleå Hockey: kurzy
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · HV71 | X · Remíza | 2 · Luleå Hockey | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 2,45 | 4,00 | 2,32 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · HV71 | 2 · Luleå Hockey | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 % | 1,93 | 1,83 | 94,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 2,25 | 1,60 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · HV71 +1,5 | 2 · Luleå Hockey −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,28 | 3,35 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,10 | 6,95 | 95 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 % | 1,12 | 6,20 | 94,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,24 | 3,67 | 92,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,36 | 3,05 | 94,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,59 | 2,22 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,88 | 1,85 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 2,17 | 1,62 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 % | 3,08 | 1,35 | 93,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 3,40 | 1,28 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 7 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 5,38 | 1,15 | 94,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 7,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 % | 5,65 | 1,12 | 93,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 1,26 | 3,67 | 93,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,46 | 2,65 | 94,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 2,99 | 1,37 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 1,13 | 5,50 | 93,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · HV71 −1,5 | 2 · Luleå Hockey +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 3,75 | 1,24 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · HV71 −0,5 | 2 · Luleå Hockey +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 2,42 | 1,51 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · HV71 +0,5 | 2 · Luleå Hockey −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,58 | 2,32 | 94,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · HV71 +1,5 | 2 · Luleå Hockey −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,28 | 3,45 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · HV71 +2,5 | 2 · Luleå Hockey −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,11 | 5,60 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) +71 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · HV71 +71 | 2 · Luleå Hockey −71 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 % | 5,91 | 1,13 | 94,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2 (základní hrací doba)
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 7 sázkových kanceláří.
- 1HV712,45 2,45Beze změny
- XRemíza4,00 4,00Beze změny
- 2Luleå Hockey2,30 2,32+0,9 %