Nitra – Banská Bystrica: kurzy
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra | X · Remíza | 2 · Banská Bystrica | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 1,55 | 4,50 | 4,40 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra | 2 · Banská Bystrica | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,32 | 3,07 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,81 | 1,93 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −1,5 | 2 · Banská Bystrica +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 % | 1,98 | 1,80 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,20 | 1,16 | 2,40 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra | 2 · Banská Bystrica | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,25 | 3,50 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 1,05 | 8,40 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 1,06 | 9,23 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 % | 1,16 | 4,90 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,20 | 4,36 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 1,39 | 2,81 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,55 | 2,39 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,81 | 1,94 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 2,23 | 1,62 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 2,61 | 1,45 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 3,58 | 1,28 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 % | 3,85 | 1,24 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 6,32 | 1,12 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 5,85 | 1,11 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,02 | 10,5 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,15 | 4,77 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,29 | 3,40 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 2,27 | 1,57 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 3,85 | 1,23 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,35 | 2,95 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 2,90 | 1,37 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 1,09 | 6,25 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,45 | 2,60 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 2,35 | 1,52 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 4,35 | 1,18 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 1,11 | 5,76 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra −4,5 | 2 · Banská Bystrica +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 7,40 | 1,06 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra −3,5 | 2 · Banská Bystrica +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 4,67 | 1,17 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra −2,5 | 2 · Banská Bystrica +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,70 | 1,41 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra −1,5 | 2 · Banská Bystrica +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 % | 1,97 | 1,78 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra −0,5 | 2 · Banská Bystrica +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,55 | 2,32 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra +0,5 | 2 · Banská Bystrica −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,20 | 4,32 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Nitra +1,5 | 2 · Banská Bystrica −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,09 | 6,20 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −5,5 | 2 · Banská Bystrica +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −4,5 | 2 · Banská Bystrica +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 % | 8,20 | 1,07 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −3,5 | 2 · Banská Bystrica +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 4,73 | 1,18 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −3 | 2 · Banská Bystrica +3 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 3,89 | 1,24 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −2,5 | 2 · Banská Bystrica +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 2,69 | 1,44 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −2 | 2 · Banská Bystrica +2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 2,30 | 1,61 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra −1 | 2 · Banská Bystrica +1 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,67 | 2,19 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra +1,5 | 2 · Banská Bystrica −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,8 % | 1,10 | 6,85 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Nitra +2,5 | 2 · Banská Bystrica −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,04 | 11,0 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2 (základní hrací doba)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 8 sázkových kanceláří.
- 1Nitra1,54 1,55+0,6 %
- XRemíza4,30 4,50+4,7 %
- 2Banská Bystrica4,30 4,40+2,3 %