Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs: kurzy
Vancouver Canucks 2, Toronto Maple Leafs 4
1. tř. 1–12. tř. 0–23. tř. 1–1Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks | X · Remíza | 2 · Toronto Maple Leafs | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 3,40 | 4,40 | 1,83 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks | 2 · Toronto Maple Leafs | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,8 % | 2,55 | 1,51 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,46 | 2,60 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +1 | 2 · Toronto Maple Leafs −1 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,8 % | 1,80 | 2,05 | 95,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 1,95 | 1,20 | 1,32 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks | 2 · Toronto Maple Leafs | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 2,70 | 1,47 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,8 % | 1,02 | 13,35 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,02 | 13,2 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 1,08 | 7,50 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 % | 1,10 | 6,78 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 % | 1,25 | 4,00 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 1,30 | 3,55 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 % | 1,49 | 2,60 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 1,68 | 2,21 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,7 % | 2,00 | 1,80 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,5 % | 2,42 | 1,57 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 % | 2,75 | 1,44 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 3,72 | 1,28 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 4,25 | 1,21 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,8 % | 6,65 | 1,10 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 11,0 | 1,04 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,8 % | 1,01 | 41,0 | 98,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,01 | 14,0 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,06 | 7,50 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 1,09 | 6,97 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,14 | 5,00 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,21 | 4,20 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,58 | 2,33 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 1,77 | 2,05 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 2,21 | 1,63 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 2,72 | 1,43 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 3,30 | 1,32 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 3,55 | 1,26 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 5,25 | 1,14 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 6,10 | 1,09 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 10,4 | 1,05 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,3 % | 21,0 | 1,02 | 97,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 12,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,5 % | 37,0 | 1,01 | 98,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,04 | 10,0 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,25 | 3,80 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 % | 1,77 | 2,00 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,90 | 1,40 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 5,00 | 1,16 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 1,04 | 12,0 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,25 | 3,80 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,76 | 2,04 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,82 | 1,41 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 5,10 | 1,15 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 % | 9,55 | 1,05 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,6 % | 24,0 | 1,01 | 97,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 1,58 | 2,30 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 3. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,50 | 2,54 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 % | 1,11 | 6,50 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 1,35 | 3,10 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 % | 1,85 | 1,95 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 2,80 | 1,42 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 5,00 | 1,16 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,2 % | 1,01 | 33,0 | 98,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 1,07 | 8,30 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,26 | 3,70 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 % | 1,65 | 2,20 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,52 | 1,51 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 4,55 | 1,17 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 9,20 | 1,06 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97 % | 19,0 | 1,02 | 97 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 1,43 | 2,70 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 2,60 | 1,46 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 3. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,30 | 1,60 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,06 | 8,50 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks −2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 6,60 | 1,10 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks −1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 4,40 | 1,20 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks −0,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 3,25 | 1,32 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +0,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 1,95 | 1,83 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 1,66 | 2,19 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 % | 1,39 | 2,92 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +3,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,14 | 5,60 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks −3,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 11,0 | 1,02 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks −2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 6,20 | 1,09 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks −1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 4,20 | 1,19 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks −1 | 2 · Toronto Maple Leafs +1 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 4,29 | 1,23 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 1,66 | 2,22 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +2 | 2 · Toronto Maple Leafs −2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 1,47 | 2,71 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,39 | 2,92 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +3,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,12 | 5,35 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +4,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 % | 1,03 | 10,5 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Vancouver Canucks +5,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,7 % | 1,02 | 18,0 | 96,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2 (základní hrací doba)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.
- 1Vancouver Canucks2,80 3,40+21,4 %
- XRemíza4,10 4,40+7,3 %
- 2Toronto Maple Leafs2,12 1,83−13,9 %