Toronto Maple Leafs – Utah Mammoth: kurzy na více/méně
Více/méně 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 % | 1,02 | 13,9 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,02 | 13,3 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 1,07 | 8,00 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 % | 1,10 | 6,84 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,8 % | 1,22 | 4,25 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 % | 1,30 | 3,59 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 % | 1,46 | 2,72 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 % | 1,63 | 2,30 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,7 % | 1,92 | 1,87 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,5 % | 2,32 | 1,62 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 2,60 | 1,50 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 3,68 | 1,29 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 4,00 | 1,24 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,3 % | 6,09 | 1,13 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 10,0 | 1,05 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,9 % | 1,01 | 44,0 | 98,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,06 | 7,55 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,08 | 7,00 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,13 | 5,22 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,21 | 4,21 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,43 | 2,70 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 1,58 | 2,34 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 1,71 | 2,14 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 2,20 | 1,65 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 2,60 | 1,47 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 3,27 | 1,32 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 3,40 | 1,29 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 5,25 | 1,14 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 6,10 | 1,10 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 9,50 | 1,06 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,1 % | 19,5 | 1,02 | 97,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 12,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,9 % | 30,0 | 1,01 | 97,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.