Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings: kurzy
Tampa Bay Lightning 4, Detroit Red Wings 2
1. tř. 2–02. tř. 1–13. tř. 1–1Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning | X · Remíza | 2 · Detroit Red Wings | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,57 | 4,65 | 4,50 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning | 2 · Detroit Red Wings | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,32 | 3,26 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,66 | 2,18 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −1,5 | 2 · Detroit Red Wings +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,2 % | 1,89 | 1,91 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,20 | 1,18 | 2,35 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning | 2 · Detroit Red Wings | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 % | 1,27 | 3,60 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 1,01 | 19,0 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,9 % | 1,04 | 10,9 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 1,05 | 10,3 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 1,12 | 6,00 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 % | 1,16 | 5,40 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 % | 1,35 | 3,23 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 1,45 | 2,78 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,2 % | 1,69 | 2,18 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,5 % | 2,01 | 1,82 | 95,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 % | 2,39 | 1,58 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 3,07 | 1,38 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,9 % | 3,52 | 1,30 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 5,23 | 1,17 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 5,75 | 1,14 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 9,40 | 1,06 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 1,01 | 14,5 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,11 | 5,75 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,13 | 5,65 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,21 | 4,00 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 1,31 | 3,37 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 % | 1,82 | 1,98 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,9 % | 2,10 | 1,73 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 2,72 | 1,43 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 3,35 | 1,29 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 4,52 | 1,17 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 7,25 | 1,08 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 8,00 | 1,05 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,6 % | 15,0 | 1,03 | 96,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,1 % | 32,0 | 1,01 | 98,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,10 | 6,50 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 1,33 | 3,25 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 % | 1,77 | 2,00 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 5,00 | 1,16 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,9 % | 1,01 | 30,0 | 97,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 1,06 | 8,80 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,26 | 3,70 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 % | 1,66 | 2,18 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,52 | 1,51 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 4,55 | 1,17 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 8,70 | 1,06 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,6 % | 17,5 | 1,02 | 96,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,40 | 2,80 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 2,75 | 1,41 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 3. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,30 | 1,60 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 1,08 | 7,50 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,45 | 2,70 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 2,35 | 1,60 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 % | 4,25 | 1,22 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 8,00 | 1,07 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,09 | 7,20 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 1,47 | 2,62 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,16 | 1,67 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 4,00 | 1,23 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 8,40 | 1,07 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,9 % | 17,25 | 1,01 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 3. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,71 | 2,10 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −4,5 | 2 · Detroit Red Wings +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 8,60 | 1,06 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −3,5 | 2 · Detroit Red Wings +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 4,50 | 1,20 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −2,5 | 2 · Detroit Red Wings +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 2,37 | 1,55 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −1,5 | 2 · Detroit Red Wings +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 % | 1,83 | 1,95 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −0,5 | 2 · Detroit Red Wings +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,56 | 2,36 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning +0,5 | 2 · Detroit Red Wings −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 1,20 | 4,50 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning +1,5 | 2 · Detroit Red Wings −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,11 | 6,20 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning +2,5 | 2 · Detroit Red Wings −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,08 | 7,40 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −5,5 | 2 · Detroit Red Wings +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,2 % | 12,6 | 1,04 | 96,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −4,5 | 2 · Detroit Red Wings +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 8,15 | 1,05 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −3,5 | 2 · Detroit Red Wings +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 4,25 | 1,19 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −3 | 2 · Detroit Red Wings +3 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 4,21 | 1,23 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −2,5 | 2 · Detroit Red Wings +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,6 % | 2,45 | 1,54 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −2 | 2 · Detroit Red Wings +2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 2,20 | 1,70 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning −1 | 2 · Detroit Red Wings +1 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 1,71 | 2,17 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning +1 | 2 · Detroit Red Wings −1 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,18 | 4,68 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning +1,5 | 2 · Detroit Red Wings −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,10 | 6,20 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Tampa Bay Lightning +2,5 | 2 · Detroit Red Wings −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,04 | 8,80 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2 (základní hrací doba)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.
- 1Tampa Bay Lightning1,74 1,57−9,8 %
- XRemíza4,27 4,60+7,6 %
- 2Detroit Red Wings3,85 4,50+16,9 %