Buffalo Sabres – Ottawa Senators: kurzy na více/méně
Více/méně 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 1,01 | 19,0 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 1,02 | 13,25 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 % | 1,03 | 13,0 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 1,08 | 7,50 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 1,11 | 6,67 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 % | 1,25 | 4,00 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 1,31 | 3,50 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 1,51 | 2,57 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 1,69 | 2,19 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,1 % | 2,03 | 1,79 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 2,44 | 1,56 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 2,80 | 1,44 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 3,77 | 1,27 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,9 % | 4,40 | 1,21 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 % | 6,90 | 1,10 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 11,0 | 1,04 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 16,0 | 1,01 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,2 % | 1,01 | 25,0 | 97,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,01 | 14,0 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,07 | 7,00 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,10 | 6,47 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 1,16 | 5,00 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,24 | 3,87 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 % | 1,48 | 2,56 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 1,65 | 2,20 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 1,77 | 2,05 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,7 % | 2,37 | 1,57 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 2,80 | 1,42 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 3,20 | 1,33 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 3,60 | 1,25 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 5,50 | 1,13 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 6,60 | 1,08 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96 % | 10,6 | 1,05 | 96 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,2 % | 20,5 | 1,02 | 97,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 12,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,4 % | 35,0 | 1,01 | 98,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.