Anaheim Ducks – Vancouver Canucks: kurzy
Anaheim Ducks 5, Vancouver Canucks 6
1. tř. 1–02. tř. 3–13. tř. 1–4PP 0–1Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks | X · Remíza | 2 · Vancouver Canucks | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,72 | 4,40 | 3,70 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks | 2 · Vancouver Canucks | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 95 % | 1,44 | 2,77 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 1,45 | 2,65 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −1 | 2 · Vancouver Canucks +1 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96 % | 1,92 | 1,92 | 96 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 1,26 | 1,20 | 1,99 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks | 2 · Vancouver Canucks | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,42 | 2,80 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 1,02 | 13,95 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 % | 1,02 | 13,4 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 % | 1,08 | 7,55 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 % | 1,10 | 6,87 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 % | 1,24 | 4,08 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 1,30 | 3,56 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 1,50 | 2,62 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 % | 1,66 | 2,25 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,8 % | 2,00 | 1,84 | 95,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 2,38 | 1,59 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 2,70 | 1,45 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 % | 3,75 | 1,28 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,3 % | 4,24 | 1,23 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,8 % | 6,67 | 1,10 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 11,0 | 1,05 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,5 % | 1,01 | 37,0 | 98,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,06 | 7,55 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 1,09 | 6,77 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,13 | 5,05 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 1,23 | 4,05 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,61 | 2,26 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,1 % | 1,76 | 2,07 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 2,29 | 1,60 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 2,70 | 1,44 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 % | 3,40 | 1,30 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 3,50 | 1,27 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 5,50 | 1,13 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 5,90 | 1,10 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 % | 11,0 | 1,05 | 95,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,1 % | 20,0 | 1,02 | 97,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 12,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,4 % | 35,0 | 1,01 | 98,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 % | 1,10 | 6,75 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 1,33 | 3,20 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 % | 1,80 | 2,00 | 94,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 % | 2,75 | 1,45 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 5,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 % | 4,75 | 1,17 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,4 % | 1,01 | 35,0 | 98,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 1,06 | 9,20 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,23 | 4,00 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 1,61 | 2,28 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 % | 2,38 | 1,56 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 4,20 | 1,20 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 7,80 | 1,08 | 95,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,6 % | 15,8 | 1,02 | 96,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 1,41 | 2,75 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 2,80 | 1,40 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,50 | 1,50 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 3. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 2,24 | 1,62 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,04 | 10,0 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 % | 1,27 | 3,60 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 % | 1,85 | 1,95 | 94,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 3,00 | 1,37 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 5,50 | 1,14 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,7 % | 1,05 | 10,2 | 95,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,30 | 3,40 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,84 | 1,92 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 3,00 | 1,37 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 5,80 | 1,12 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 % | 12,1 | 1,03 | 95,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 98,6 % | 39,0 | 1,01 | 98,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,64 | 2,15 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 3. třetina
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 1,53 | 2,45 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 % | 1,06 | 8,00 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −4,5 | 2 · Vancouver Canucks +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 % | 9,60 | 1,05 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −3,5 | 2 · Vancouver Canucks +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 5,00 | 1,16 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −2,5 | 2 · Vancouver Canucks +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 2,72 | 1,43 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −1,5 | 2 · Vancouver Canucks +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 % | 2,07 | 1,74 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −0,5 | 2 · Vancouver Canucks +0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,75 | 2,04 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +0,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks +0,5 | 2 · Vancouver Canucks −0,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,28 | 3,52 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks +1,5 | 2 · Vancouver Canucks −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 1,18 | 4,77 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks +2,5 | 2 · Vancouver Canucks −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 1,09 | 7,00 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −5,5 | 2 · Vancouver Canucks +5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,4 % | 14,4 | 1,03 | 96,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −4,5 | 2 · Vancouver Canucks +4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 8,80 | 1,04 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −3,5 | 2 · Vancouver Canucks +3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 4,60 | 1,16 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −2,5 | 2 · Vancouver Canucks +2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 2,70 | 1,44 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −2 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −2 | 2 · Vancouver Canucks +2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 2,50 | 1,54 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks −1,5 | 2 · Vancouver Canucks +1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,6 % | 2,05 | 1,75 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks +1 | 2 · Vancouver Canucks −1 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 1,21 | 4,55 | 95,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks +1,5 | 2 · Vancouver Canucks −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,16 | 4,70 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks +2,5 | 2 · Vancouver Canucks −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,07 | 6,90 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Anaheim Ducks +3,5 | 2 · Vancouver Canucks −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 1,02 | 13,0 | 94,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2 (základní hrací doba)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.
- 1Anaheim Ducks1,80 1,72−4,4 %
- XRemíza4,27 4,40+2,9 %
- 2Vancouver Canucks3,50 3,70+5,7 %