Vardar Skopje – Melsungen: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | X · Remíza | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 4,60 | 10,9 | 1,31 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 61,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 1,83 | 1,90 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +3,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,80 | 1,06 | 1,15 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | X · Remíza | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 3,50 | 8,62 | 1,45 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance · 1. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 2,60 | 1,03 | 1,25 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 3,20 | 1,30 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 57,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,32 | 3,10 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 58,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,39 | 2,72 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 59,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,51 | 2,42 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 60,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 % | 1,66 | 2,13 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 62,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 2,01 | 1,73 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 63,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 2,30 | 1,57 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 64,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 2,60 | 1,44 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 65,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,82 | 1,37 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 30,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,91 | 1,80 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 27,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,48 | 2,50 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 28,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 29,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 30,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 2,45 | 1,50 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 14,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 31,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,57 | 2,30 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 32,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 33,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 34,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 2,45 | 1,52 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 16,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 3,52 | 1,24 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,75 | 1,39 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 % | 2,32 | 1,56 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,97 | 1,78 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +4,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,61 | 2,15 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +5,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,34 | 2,92 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +6,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,26 | 3,40 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +7,5
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,27 | 3,30 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 2,57 | 1,45 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,02 | 1,69 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,67 | 2,07 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +3,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Vardar Skopje | 2 · Melsungen | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,46 | 2,50 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Lichý/sudý
| Typ sázky | Lichý | Sudý | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,90 | 1,90 | 95 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.
- 1Vardar Skopje5,45 4,60−15,6 %
- XRemíza11,0 10,9−0,9 %
- 2Melsungen1,26 1,31+4 %