GOG – Sporting Lisabon: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · GOG | X · Remíza | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 3,05 | 8,50 | 1,57 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 68,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,90 | 1,84 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 1,77 | 2,00 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 2,25 | 1,07 | 1,29 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · GOG | X · Remíza | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,75 | 7,50 | 1,63 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 2,65 | 1,42 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 63,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,43 | 2,62 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 64,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,41 | 2,70 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 65,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 66,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,68 | 2,06 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 67,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 % | 1,76 | 2,00 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 69,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 2,12 | 1,65 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 70,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 2,42 | 1,51 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 71,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,71 | 1,40 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 32,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,67 | 2,06 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 33,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,85 | 1,85 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 3,02 | 1,32 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 2,40 | 1,52 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,98 | 1,73 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +3,5
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,55 | 2,32 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +4,5
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,39 | 2,76 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +5,5
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,27 | 3,35 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,73 | 1,98 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · GOG | 2 · Sporting Lisabon | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,44 | 2,60 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Poločas/konec zápasu
| Typ sázky | 1/1 · Domácí/domácí | 1/X · Domácí/remíza | 1/2 · Domácí/hosté | X/1 · Remíza/domácí | X/X · Remíza/remíza | X/2 · Remíza/hosté | 2/1 · Hosté/domácí | 2/X · Hosté/remíza | 2/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 80,3 % | 4,60 | 16,0 | 7,25 | 18,0 | 34,0 | 12,5 | 9,50 | 14,5 | 2,05 | 80,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Lichý/sudý
| Typ sázky | Lichý | Sudý | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 1,93 | 1,88 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.
- 1GOG3,20 3,05−4,7 %
- XRemíza8,70 8,50−2,3 %
- 2Sporting Lisabon1,55 1,57+1,3 %