Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %2,253,752,7192,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,462,5292,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,422,6292,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %1,692,0091,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,951,7492 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,712,453,1090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %2,552,802,8791,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,411,241,5793,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,321,441,4092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,371,341,4692,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %1,721,9892 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %1,721,9892 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,6 %1,0115,094,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %1,029,3992 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,135,1492,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,174,5092,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,164,2591,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,313,0091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,562,2592,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,712,0092,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,951,7893,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %2,151,6392,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %2,451,4791,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,921,3290,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %3,201,3092,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %3,601,2592,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %4,251,1892,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %5,501,1192,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,25

Více/méně 5,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %5,751,1092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %6,301,0992,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %9,001,0392,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %12,01,0294 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,233,7092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %2,121,6592,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %4,551,1793,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 %11,01,0394,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,135,1092,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,692,0592,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,101,3292,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %6,501,0993,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 %15,01,0194,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,164,7093 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,801,9292,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %3,451,2792,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %7,451,0692,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 %18,01,0195,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,751,9892,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %4,401,1792,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %10,01,0292,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,522,3592,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %3,401,2792,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %8,101,0593 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,204,1092,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,971,7592,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %4,001,2192,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %8,851,0493,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,6 %22,01,0196,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,851,8592,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %5,001,1492,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %11,01,0192,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %3,801,2292,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %9,001,0392,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %3,101,3091,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %2,501,4692,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %7,501,0592,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %3,901,2192,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %3,101,2790,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,521,4290,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %2,201,5992,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,522,2791 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,432,6092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,75

Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %1,292,9790 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,173,8589,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,144,7591,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %6,501,0691,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %2,621,4091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,322,9591,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,047,6091,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 %14,01,0194,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %5,551,0991,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,461,4591,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,362,7691,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 18792 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %1,066,4090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %29,013,01,0190,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %18,010,01,0691 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %8,606,601,2292 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %4,004,401,5789,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 %1,424,804,9089,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,157,7512,092,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,0311,523,090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %24,07,501,0790,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %7,753,751,4090,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,324,009,6089,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %18,07,401,1191,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %6,253,901,4690,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC St. Gallen 1879X · Remíza2 · LuganoVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,374,207,6090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:20:30:40:50:60:71:01:11:21:31:41:51:61:72:02:12:22:32:42:52:62:73:03:13:23:33:43:53:63:74:04:14:24:34:44:54:65:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:28:49:2Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 66,9 %19,013,016,030,070,0150,0225,0275,012,07,209,6018,045,0100,0200,0275,013,08,709,9020,050,0125,0225,0275,023,014,518,032,080,0150,0250,0275,550,033,040,070,0125,0225,0275,0125,085,0100,0150,0200,0275,0300,0200,0175,0200,0225,0275,0300,0275,0250,0250,0275,0300,0276,0301,0301,0301,066,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 78,7 %3,5011,524,05,806,156,5521,012,04,2078,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · 1X2

Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.

  • 1FC St. Gallen 18792,25 2,25Beze změny
  • XRemíza3,75 3,75Beze změny
  • 2Lugano2,69 2,71kurz roste+0,6 %