Athletic Bilbao – Espanyol: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,58 | 3,75 | 5,37 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 1,89 | 1,85 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,91 | 1,81 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 1,22 | 3,92 | 93,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,75
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,74 | 2,00 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 2,15 | 2,27 | 5,37 | 91,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,98 | 2,65 | 4,75 | 91,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,15 | 1,24 | 2,10 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 1. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,13 | 1,52 | 1,65 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 2. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,16 | 1,42 | 1,72 | 93,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,28 | 3,25 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,32 | 3,15 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 1,03 | 10,25 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,03 | 8,60 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,26 | 3,42 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,41 | 2,66 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,55 | 1,43 | 91,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 3,20 | 1,30 | 92,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 5,60 | 1,10 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 6,10 | 1,09 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 12,75 | 1,02 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,36 | 2,85 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 2,65 | 1,42 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 6,60 | 1,09 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,24 | 3,60 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 2,12 | 1,65 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 4,50 | 1,17 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 1,15 | 5,00 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 3,30 | 1,32 | 94,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 7,00 | 1,09 | 94,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 4,10 | 1,19 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 9,50 | 1,02 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 3,30 | 1,27 | 91,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 7,75 | 1,05 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 % | 4,10 | 1,22 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 % | 13,0 | 1,03 | 95,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 7,50 | 1,05 | 92,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 4,60 | 1,16 | 92,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 3,70 | 1,24 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 5,25 | 1,16 | 95 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 4,10 | 1,19 | 92,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 2,65 | 1,45 | 93,7 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 2,00 | 1,72 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,59 | 2,24 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 % | 1,16 | 5,25 | 95 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 5,40 | 1,12 | 92,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 2,15 | 1,62 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,13 | 5,12 | 92,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 4,50 | 1,18 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,98 | 1,72 | 92 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 1,16 | 4,75 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −4
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 28,0 | 14,0 | 1,04 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −3
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,5 | 8,10 | 1,15 | 93,2 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 5,25 | 4,70 | 1,46 | 91,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 2,70 | 3,60 | 2,25 | 91,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 1,16 | 7,10 | 15,0 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +2
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 % | 1,03 | 17,0 | 55,0 | 95,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 19,0 | 6,40 | 1,12 | 90,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 % | 5,40 | 3,10 | 1,65 | 89,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,13 | 5,60 | 27,0 | 90,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −3 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 32,0 | 10,5 | 1,03 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 13,0 | 5,75 | 1,18 | 91,1 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 % | 4,50 | 3,20 | 1,72 | 89,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Athletic Bilbao | X · Remíza | 2 · Espanyol | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,16 | 5,40 | 19,0 | 90,9 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Lichý/sudý
| Typ sázky | Lichý | Sudý | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 % | 2,28 | 1,61 | 94,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 4 sázkových kanceláří.
- 1Athletic Bilbao1,59 1,58−0,6 %
- XRemíza3,62 3,75+3,4 %
- 2Espanyol5,22 5,37+2,9 %