Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %5,754,451,4692,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,512,4092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %4,301,1792,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,25

Asijský handicap +1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,751,9392 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %5,322,571,8990,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %4,952,971,7890,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %2,501,181,1293,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 %1,0115,995 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,5 %1,0313,0595,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,155,0093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,5 %1,244,1695,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,332,7790,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,612,1291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %1,831,9193,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,021,6891,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,291,5692,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,551,4190,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %3,031,3593,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %3,801,2292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,9 %6,931,1094,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %6,851,0792,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,9 %14,01,0395,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 %13,51,0294,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,243,6092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %2,201,5892 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %4,551,1692,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 %13,01,0294,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,144,8092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,731,9792,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %3,201,2991,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %7,001,0994,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,482,4291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %3,301,2892,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %8,901,0493,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96 %19,51,0196 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,442,5592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %2,351,5191,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %4,401,1692,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %9,001,0594 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %9,001,0292,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %5,101,1392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %2,551,4492 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,75

Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,261,5391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,031,6992,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,602,1792,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,75

Asijský handicap +1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %1,442,4690,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2

Asijský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %1,293,0090,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2,5

Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,223,7592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +3

Asijský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 %1,096,5993,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +3,5

Asijský handicap +3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,067,0092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 %16,01,0195 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %4,901,1291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,184,1091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,029,9592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %13,01,0193,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %4,601,1491,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,243,4591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2,5 · 2. poločas

Asijský handicap +2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Trenčín2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,047,5591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 86,7 %21,08,001,0286,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 85,9 %11,256,001,1085,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 86 %2,453,652,0886 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 86,1 %1,554,153,6386,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · TrenčínX · Remíza2 · Slovan BratislavaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 86,3 %1,195,756,9086,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:102:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:83:94:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:65:76:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 60,1 %17,57,80401,0401,07,209,2516,2536,080,0125,0326,0401,017,07,70501,07,209,2516,2536,080,0125,0326,0376,0401,0401,0401,033,015,25301,013,2518,2533,065,0125,0175,0351,0401,085,045,040,050,080,0125,0175,0213,0376,0301,0150,0125,0100,0125,0150,0200,0250,5250,5225,0200,0200,0200,5225,5250,5263,0301,0250,5225,5225,0263,0263,0501,0401,0501,0338,5401,0501,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,060,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 80,9 %9,0016,019,012,07,004,4550,015,02,1280,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Lichý/sudý

Lichý/sudý: průměrné kurzy
Typ sázkyLichýSudýVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %2,211,6594,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.

  • 1Trenčín5,85 5,78kurz klesá−1,2 %
  • XRemíza4,75 4,45kurz klesá−6,3 %
  • 2Slovan Bratislava1,39 1,46kurz roste+5 %