Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %1,873,803,7593,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,532,3793,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,502,4292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %1,402,6591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,821,8892,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 %2,312,423,9090,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %2,172,773,6291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %1,261,251,8693,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,181,471,5291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %1,221,371,6092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,462,5092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,472,4591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,6 %1,0215,3595,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %1,0310,093,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %1,164,9093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,184,5093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,223,9092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %1,382,8793,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,642,1593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,831,9193,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %2,061,6993 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,301,5793,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,621,4392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %3,301,3093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %3,501,2793,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %4,001,2293,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %4,501,1893,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %6,311,1093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,25

Více/méně 5,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %6,501,0993,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %7,281,0794 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %10,01,0393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,3 %14,51,0295,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 7,5

Více/méně 7,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,2 %26,01,0197,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,253,6093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1 · 1. poločas

Více/méně 1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,502,4092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,25 · 1. poločas

Více/méně 1,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,861,8392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,221,6093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %4,841,1592,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %11,51,0293,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,154,8092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,751,9592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %3,301,2992,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %7,101,0793,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 %16,01,0195 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,125,4292,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,001,3492,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %6,181,0992,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,6 %13,01,0294,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,632,1592,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %3,901,2192,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %9,621,0292,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,462,5092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %3,101,3292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %7,251,0692,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,303,1992,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %2,431,4992,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %5,651,1192,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 %13,51,0194,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 98,4 %37,51,0198,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %2,171,6292,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %6,741,0792,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,01,0193,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,841,8792,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %4,801,1592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %10,51,0192,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %3,321,2490,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,601,3990,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %5,701,1092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %5,441,1494,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,75

Asijský handicap −1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %3,501,2089,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %3,001,3392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,25

Asijský handicap −1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 %2,651,3790,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,401,5192,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,031,6892,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,612,1792,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %1,292,9589,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,263,4592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,75

Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 %1,163,8589,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %1,135,6994,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,076,7592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 %14,01,0194,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %5,401,1091,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %2,251,5491,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,861,8392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,213,7091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,0210,092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %11,01,0192,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %4,651,1390,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %2,121,6191,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,253,4091,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FC2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,038,5091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %24,2512,371,0291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %12,878,451,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %6,005,501,3390,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %3,034,061,8790,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %1,255,877,7290,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %1,0711,3722,593,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,0112,7533,591 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %21,07,251,1292,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %6,003,451,6092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,245,2013,093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %14,56,601,1692,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %5,003,601,6692,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Toronto FCX · Remíza2 · DC UnitedVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,285,0010,092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 65,6 %17,014,0401,0401,022,050,0125,0200,0275,0300,0401,0401,09,507,10401,012,026,075,0175,0250,0300,0501,0401,0401,0401,0401,010,08,0011,028,075,0175,0250,0300,0351,0401,016,012,018,036,0100,0200,0275,0300,0401,031,025,036,080,0150,0250,0300,0401,080,065,085,0150,0225,0275,0501,0150,0150,0175,0225,0275,0300,0225,0225,0250,0275,0300,0388,5363,5401,0401,0501,0351,0351,065,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 79,6 %2,8012,032,05,006,108,3020,013,05,7579,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 15 sázkových kanceláří.

  • 1Toronto FC1,96 1,87kurz klesá−4,6 %
  • XRemíza3,85 3,80kurz klesá−1,3 %
  • 2DC United3,34 3,75kurz roste+12,3 %