Toronto FC – CF Montréal: sestavy
Sestavy
- 1 L. Gavran, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 3 Matheus Pereira, Hodnocení 6,4
- 13 B. Kuscevic, Hodnocení 7,3
- 15 N. Gomis, Hodnocení 6,8
- 22 R. Laryea, Hodnocení 6,1, Žlutá karta
- 14 Alonso Coello, Hodnocení 6,4, Vystřídán
- 20 D. Sallói, Hodnocení 6,4
- 6 N. Dorsch, Hodnocení 7,4
- 21 J. Osorio, Hodnocení 6,4, Vystřídán
- 9 J. Sargent, Hodnocení 6,7
- 7 T. Corbeanu, Hodnocení 7,4
- 1 S. Breza, Hodnocení 6,1
- 4 B. Vera, Hodnocení 6,4, Žlutá karta
- 5 B. Craig, Hodnocení 6,2, Žlutá karta, Vystřídán
- 2 J. Neal, Hodnocení 6,7
- 13 L. Petrasso, Hodnocení 6,0, Žlutá karta
- 8 M. Longstaff, Hodnocení 6,3
- 22 V. Loturi, Hodnocení 6,4, Vystřídán
- 27 D. Bugaj, Hodnocení 6,5
- 10 A. Sánchez, Hodnocení 6,8, Vystřídán
- 14 D. Ríos, Hodnocení 7,3, Gól, Vystřídán
- 9 P. Owusu, Hodnocení 6,5
Soupisky zápasu
Toronto FC
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | xG | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toronto FC | |||||||||||||||
| 1L. Gavran | 23 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 57 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3Matheus Pereira | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,31 | 24 | 75 % | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 13B. Kuscevic | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 53 | 83 % | 1 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| 15N. Gomis | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 42 | 79 % | 0 | 4 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 22R. Laryea | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 71 % | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 14Alonso Coello | 82 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 49 | 78 % | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 20D. Sallói | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,13 | 14 | 86 % | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 6N. Dorsch | 90 | 7,4 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 30 | 87 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 21J. Osorio | 61 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 18 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9J. Sargent | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,14 | 18 | 72 % | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 7T. Corbeanu | 90 | 7,4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0,15 | 19 | 79 % | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 23W. Yarbrough | 67 | 7,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 64 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| 10D. Mihailović | 29 | 7,7 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0,65 | 12 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 90L. Morgan | 8 | 8,1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,22 | 3 | 33 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CF Montréal | |||||||||||||||
| 1S. Breza | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 65 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 4B. Vera | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0,07 | 49 | 71 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 5B. Craig | 86 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 43 | 77 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2J. Neal | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 82 % | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 13L. Petrasso | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,09 | 26 | 65 % | 0 | 5 | 4 | 6 | 0 | 1 |
| 8M. Longstaff | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,30 | 40 | 75 % | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 22V. Loturi | 72 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 15 | 73 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 27D. Bugaj | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 25 | 96 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 10A. Sánchez | 72 | 6,8 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0,25 | 17 | 65 % | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 14D. Ríos | 86 | 7,3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,59 | 26 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 9P. Owusu | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,15 | 20 | 75 % | 4 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 16W. Carmona | 4 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21F. Herbers | 18 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,13 | 8 | 88 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 24E. Morales | 4 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6S. Piette | 18 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |