Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %1,574,624,6093,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %1,323,2593,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,392,8092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,253,4591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,821,8792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 %1,972,754,3290,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %1,843,154,1590,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,191,182,2794 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,161,371,7091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,3 %1,161,271,8591,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %1,412,7092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,323,1092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 96,8 %1,0123,096,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,087,2594 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,135,5093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %1,115,9093,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,233,7092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,352,9092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,442,6193 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,622,1893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %1,801,9693,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %2,001,7693,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %2,251,5993,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %2,501,4893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,781,4193,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %3,201,3092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %4,101,2193,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,25

Více/méně 5,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %4,501,1893,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %4,751,1793,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,75

Více/méně 5,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %6,001,1193,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %7,251,0793,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 %8,601,0694,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 7,5

Více/méně 7,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 %15,01,0195,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,174,4993,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,25 · 1. poločas

Více/méně 1,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,602,2092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,861,8592,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75 · 1. poločas

Více/méně 1,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,201,6092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %3,651,2492,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %8,151,0593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 · 1. poločas

Více/méně 4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 96 %19,51,0196 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,096,4093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,512,4092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %2,551,4692,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %4,901,1492,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %10,01,0393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,067,9093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,362,9593,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %2,121,6592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,751,2392,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %7,251,0692,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,442,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %3,051,3392,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %7,071,0692,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,303,2592,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,251,5792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %5,101,1392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,283,3592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %2,321,5492,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %5,201,1392,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 %12,51,0294,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,051,6992,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %6,281,0892,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,01,0193,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,771,9592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %4,601,1692,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %10,51,0293 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,901,3290,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,201,5490,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −3,5

Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %6,801,0792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %3,851,2192,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %3,201,2790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,75

Asijský handicap −1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,551,4190,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,301,5492,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,25

Asijský handicap −1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,031,6892,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,542,3292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,402,6691,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,223,3589,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,184,2092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,057,9092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %9,301,0291,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %4,001,1891,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %2,351,5493 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,921,7691,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,642,1092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,184,0591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %1,0112,093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %7,201,0591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %3,451,2491,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,821,8491,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,203,8591,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SC2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,029,6092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %16,011,51,0893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %7,607,001,2593,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %4,004,901,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,324,302,4092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,207,2510,593,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 %1,0514,028,094,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 %1,0118,045,093,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,06,401,2093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %4,603,351,7892,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,195,6017,092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %8,005,401,3092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %3,503,501,9792,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Saint Louis City SCX · Remíza2 · San Diego FCVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,225,6013,093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:110:211:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:47:58:08:18:28:39:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 65 %30,024,0401,0401,035,070,5150,0225,0275,0300,0401,0401,013,09,40401,015,032,085,0175,0250,0300,0401,0401,0401,0401,0251,0501,011,08,4011,027,075,0175,0250,0300,0401,0401,013,09,9014,2531,085,0175,0250,0300,0401,021,016,524,050,0125,0225,0275,0300,045,032,045,090,0175,0250,0300,090,075,0100,0150,0225,0275,0150,0125,0150,0200,0250,0300,0326,0313,5338,5351,0363,5363,5363,565 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 80,3 %2,2513,034,04,908,0011,016,014,07,1080,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1Saint Louis City SC1,76 1,57kurz klesá−10,8 %
  • XRemíza4,35 4,67kurz roste+7,5 %
  • 2San Diego FC3,70 4,62kurz roste+25 %