Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %1,434,746,3693,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %1,542,4093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,722,0092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,154,6092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,25

Asijský handicap −1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,871,8292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %1,852,605,6790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 %1,723,005,3290,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,111,182,6794,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,081,421,8592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,101,301,9090,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,223,9092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,253,5092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,9 %1,0216,095,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %1,0310,093,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,25

Více/méně 1,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %1,096,5093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %1,164,9093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %1,184,5093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,233,8593,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,382,8292,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %1,662,1192,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,861,8893,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %2,101,6793,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %2,361,5593,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,701,4192,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %3,401,2893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %3,601,2793,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %4,001,2293,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %4,751,1793,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %6,461,0993,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,25

Více/méně 5,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %6,501,0993,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %7,351,0894,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %10,01,0393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,4 %14,751,0295,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,253,6292,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1 · 1. poločas

Více/méně 1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,482,4592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,25 · 1. poločas

Více/méně 1,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,861,8392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %2,201,6193 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %4,821,1592,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %11,51,0293,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,154,8092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,761,9592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %3,331,2993 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %7,171,0793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,3 %17,01,0195,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,077,0092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,442,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,321,5392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %4,401,1893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %8,451,0493 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,472,5092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %3,251,3092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %7,751,0492,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,362,9092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %2,601,4492,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %5,751,1092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,552,3092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %3,651,2593,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %9,751,0393,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,6 %29,01,0197,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,751,3992,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %10,151,0292,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,201,6092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %7,001,0792,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,01,0193,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %3,851,1890,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %3,001,3191,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −3,5

Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %6,701,0792,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %3,601,2492,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,25

Asijský handicap −2,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %3,151,2690 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %2,951,3391,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,75

Asijský handicap −1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %2,381,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %2,101,6592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,652,1393 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,502,3892,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,412,6692,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,253,1589,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,115,5292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,039,6593,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %9,401,0292 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %3,901,1991,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,512,3591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,115,2091,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,6 %1,0118,095,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %7,201,0591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %3,301,2691,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,701,9791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,124,9091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 %1,0115,094,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −5

Evropský handicap −5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %33,017,01,0293,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %17,011,01,0993,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %7,606,401,2692,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %3,804,401,6992,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,173,902,7592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %1,138,4017,094,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 %1,0219,055,095,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,0114,047,092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %11,05,901,2292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %4,303,001,9392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,136,4028,092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %9,005,401,2892,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %3,653,252,0092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New York City FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,156,2520,092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:110:211:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 65,9 %17,019,0401,0401,039,0100,0200,0275,0351,0401,0401,0401,08,058,45401,018,055,0150,0250,0300,0401,0401,0401,0401,0501,0301,0501,07,457,9015,050,0150,0250,0300,0401,0401,0401,09,459,9521,063,0175,0250,0300,0401,0401,016,017,536,5100,0200,0275,0401,0401,036,039,075,0150,0250,0300,0401,085,090,0150,0225,0275,0401,0150,0150,0200,0275,0300,0326,0326,0363,5401,0363,5388,5376,065,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 81,9 %2,0716,055,04,407,1013,019,017,010,081,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1New York City FC1,58 1,44kurz klesá−9,3 %
  • XRemíza4,20 4,75kurz roste+13,1 %
  • 2CF Montréal5,20 6,40kurz roste+23,1 %