Nashville SC – Philadelphia Union: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,95 | 3,60 | 3,60 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 % | 1,67 | 2,17 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,57 | 2,25 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,43 | 2,60 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 % | 2,45 | 2,32 | 3,85 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 % | 2,30 | 2,65 | 3,52 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 % | 1,28 | 1,27 | 1,80 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance · 1. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,18 | 1,52 | 1,47 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Dvojitá šance · 2. poločas
| Typ sázky | 1X · Domácí nebo remíza | 12 · Domácí nebo hosté | X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,22 | 1,40 | 1,52 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,52 | 2,35 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,3 % | 1,03 | 12,7 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 1,04 | 10,0 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 1,11 | 6,00 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 % | 1,20 | 4,30 | 94,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,23 | 3,75 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,29 | 3,35 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,47 | 2,52 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,82 | 1,93 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 2,08 | 1,69 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 2,33 | 1,54 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 % | 2,60 | 1,47 | 93,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 3,67 | 1,25 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 4,77 | 1,17 | 94 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,75
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 5,33 | 1,13 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 % | 7,25 | 1,07 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,25
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 6,50 | 1,09 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 5,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,5 % | 8,70 | 1,06 | 94,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 10,0 | 1,03 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 6,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 96,4 % | 19,0 | 1,01 | 96,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 7,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 97,2 % | 26,0 | 1,01 | 97,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,29 | 3,30 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,25 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 2,41 | 1,51 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 5,45 | 1,12 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 % | 13,5 | 1,01 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,18 | 4,33 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,88 | 1,83 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 3,70 | 1,24 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 8,20 | 1,05 | 93,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 4,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,15 | 4,75 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,80 | 1,91 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 3,47 | 1,26 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,74 | 1,98 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 4,50 | 1,17 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 10,6 | 1,01 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 1,55 | 2,32 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 8,10 | 1,05 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,33 | 3,05 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,58 | 1,43 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 6,10 | 1,09 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,8 % | 15,5 | 1,01 | 94,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 98,7 % | 42,5 | 1,01 | 98,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,22 | 1,59 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 7,08 | 1,06 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,91 | 1,80 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 5,10 | 1,13 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 11,0 | 1,01 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 % | 3,62 | 1,20 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
| Typ sázky | Ano | Ne | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 2,85 | 1,33 | 90,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −2,5
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 6,50 | 1,08 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 % | 6,06 | 1,11 | 93,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,75
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 % | 3,67 | 1,18 | 89,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 3,30 | 1,28 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,25
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 2,87 | 1,31 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 2,60 | 1,45 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,75
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,16 | 1,61 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,25
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,67 | 2,07 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,25
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 % | 1,32 | 2,82 | 89,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,28 | 3,30 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,75
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,4 % | 1,16 | 3,90 | 89,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,07 | 6,60 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 5,90 | 1,08 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 2,37 | 1,50 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,25 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,95 | 1,76 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 1,21 | 3,70 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −2,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 5,00 | 1,11 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 2,22 | 1,55 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,25 | 3,40 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,03 | 8,50 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −4
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 27,5 | 13,25 | 1,02 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −3
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 14,12 | 8,75 | 1,10 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −2
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 6,25 | 5,45 | 1,33 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 3,13 | 3,94 | 1,90 | 91,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 1,25 | 5,80 | 8,15 | 91,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +2
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 1,06 | 11,87 | 25,5 | 94,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +3
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 % | 1,01 | 13,37 | 37,0 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −2 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 24,0 | 7,75 | 1,10 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 6,80 | 3,55 | 1,53 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 1,25 | 5,00 | 13,0 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −2 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 17,0 | 7,00 | 1,14 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap −1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 5,40 | 3,60 | 1,61 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Evropský handicap +1 · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Nashville SC | X · Remíza | 2 · Philadelphia Union | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,29 | 4,80 | 10,0 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Přesný výsledek
| Typ sázky | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 65,5 % | 14,5 | 12,5 | 401,0 | 401,0 | 19,0 | 45,0 | 100,0 | 200,0 | 275,0 | 351,0 | 401,0 | 401,0 | 8,50 | 6,60 | 401,0 | 11,5 | 27,0 | 75,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 9,60 | 8,00 | 11,0 | 30,0 | 85,0 | 175,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 16,0 | 13,0 | 21,0 | 45,0 | 125,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 38,0 | 30,0 | 45,0 | 90,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 501,0 | 90,0 | 80,0 | 100,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 250,0 | 275,0 | 300,0 | 250,0 | 250,0 | 250,0 | 276,0 | 300,0 | 401,0 | 363,5 | 376,0 | 351,0 | 401,0 | 351,0 | 351,0 | 65,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Poločas/konec zápasu
| Typ sázky | 1/1 · Domácí/domácí | 1/X · Domácí/remíza | 1/2 · Domácí/hosté | X/1 · Remíza/domácí | X/X · Remíza/remíza | X/2 · Remíza/hosté | 2/1 · Hosté/domácí | 2/X · Hosté/remíza | 2/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 79,8 % | 3,00 | 12,0 | 33,0 | 5,10 | 5,60 | 7,90 | 22,0 | 13,0 | 5,50 | 79,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 15 sázkových kanceláří.
- 1Nashville SC1,93 1,95+1 %
- XRemíza3,80 3,70−2,6 %
- 2Philadelphia Union3,40 3,70+8,8 %