Inter Miami CF – Nashville SC: sestavy
Sestavy
- 97 D. St. Clair, Hodnocení 5,9
- 15 F. Caicedo, Hodnocení 6,3, Žlutá karta
- 37 M. Falcón, Hodnocení 7,0
- 5 Casemiro, Hodnocení 7,3
- 17 I. Fray, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 8 T. Segovia, Hodnocení 6,9, Vystřídán
- 42 Y. Bright, Hodnocení 7,5
- 7 R. De Paul, Hodnocení 7,7
- 19 G. Berterame, Hodnocení 6,9, Žlutá karta
- 10 L. Messi, Kapitán, Hodnocení 9,7, Gól
- 9 L. Suárez, Hodnocení 7,2
- 99 B. Schwake, Hodnocení 7,3
- 27 R. Baker-Whiting, Hodnocení 5,2, Vystřídán
- 3 M. Woledzi, Hodnocení 6,3, Žlutá karta
- 4 J. Palacios, Hodnocení 7,7
- 31 A. Najar, Hodnocení 6,7
- 16 M. Corcoran, Hodnocení 7,0, Vystřídán
- 8 P. Yazbek, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 19 A. Muyl, Hodnocení 6,3, Žlutá karta, Vystřídán
- 10 H. Mukhtar, Kapitán, Hodnocení 7,0
- 7 C. Espinoza, Hodnocení 6,5, Vystřídán
- 9 S. Surridge, Hodnocení 8,5, Gól ×2
Soupisky zápasu
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | xG | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inter Miami CF | |||||||||||||||
| 97D. St. Clair | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 32 | 81 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 15F. Caicedo | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 48 | 96 % | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 37M. Falcón | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 68 | 94 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 5Casemiro | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 83 | 94 % | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 17I. Fray | 66 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 26 | 96 % | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 8T. Segovia | 66 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 27 | 81 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 42Y. Bright | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 66 | 88 % | 0 | 6 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| 7R. De Paul | 90 | 7,7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,09 | 73 | 93 % | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 19G. Berterame | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,38 | 27 | 89 % | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 10L. MessiC | 90 | 9,7 | 1 | 0 | 7 | 4 | 0,77 | 42 | 79 % | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 9L. Suárez | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,38 | 36 | 86 % | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 4F. Mura | 24 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 14 | 100 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 80M. Galarza | 24 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 10 | 80 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Nashville SC | |||||||||||||||
| 99B. Schwake | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 18 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| 27R. Baker-Whiting | 72 | 5,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 17 | 88 % | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 3M. Woledzi | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 88 % | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 4J. Palacios | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 48 | 94 % | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 31A. Najar | 90 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 36 | 89 % | 2 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 16M. Corcoran | 81 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 38 | 92 % | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 8P. Yazbek | 72 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 91 % | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 19A. Muyl | 56 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 100 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 10H. MukhtarC | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,15 | 21 | 81 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 7C. Espinoza | 81 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,24 | 15 | 87 % | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 9S. Surridge | 90 | 8,5 | 2 | 0 | 5 | 2 | 1,50 | 13 | 69 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 6B. Acosta | 9 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2D. Lovitz | 18 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 100 % | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 14S. Mohammed | 9 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,08 | 4 | 100 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11E. Saad | 34 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,37 | 12 | 92 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20E. Tagseth | 18 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 10 | 100 % | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |