Columbus Crew – Toronto FC: sestavy
Sestavy
- 28 P. Schulte, Hodnocení 6,9
- 18 M. Amundsen, Hodnocení 8,4, Gól ×2
- 25 S. Zawadzki, Hodnocení 6,7
- 31 S. Moreira, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 23 M. Farsi, Hodnocení 7,4, Vystřídán
- 8 S. Rodríguez, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 7 D. Chambost, Hodnocení 9,3
- 17 S. Bangoura, Hodnocení 6,3, Červená karta, Vystřídán
- 21 A. Zaroury, Hodnocení 6,1
- 33 G. Tapia, Hodnocení 7,7, Gól, Vystřídán
- 16 T. Habroune, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 1 L. Gavran, Hodnocení 5,6
- 3 Matheus Pereira, Hodnocení 5,5
- 13 B. Kuscevic, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 12 Z. Monlouis, Hodnocení 5,8
- 22 R. Laryea, Hodnocení 6,1
- 10 D. Mihailović, Hodnocení 7,2
- 6 N. Dorsch, Hodnocení 7,0
- 21 J. Osorio, Hodnocení 6,7
- 7 T. Corbeanu, Hodnocení 7,7
- 90 L. Morgan, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 9 J. Sargent, Hodnocení 7,5, Gól
Soupisky zápasu
Toronto FC
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | xG | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Columbus Crew | |||||||||||||||
| 28P. Schulte | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 18M. Amundsen | 90 | 8,4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1,00 | 40 | 93 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 25S. Zawadzki | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 66 | 94 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 31S. Moreira | 57 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 95 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 23M. Farsi | 68 | 7,4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,06 | 28 | 93 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8S. Rodríguez | 57 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 76 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 7D. Chambost | 90 | 9,3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0,02 | 71 | 90 % | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 17S. Bangoura | 70 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 92 % | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 |
| 21A. Zaroury | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 23 | 83 % | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 33G. Tapia | 78 | 7,7 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0,84 | 11 | 91 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 16T. Habroune | 68 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,08 | 46 | 89 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 11B. Lennon | 33 | 7,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,20 | 4 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 50T. Karumanchi | 12 | 5,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2M. Herrera | 33 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 12 | 83 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 26L. Giaccone | 22 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39K. Gbamble | 22 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 50 % | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Toronto FC | |||||||||||||||
| 1L. Gavran | 90 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 3Matheus Pereira | 90 | 5,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,36 | 42 | 76 % | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| 13B. Kuscevic | 78 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 50 | 98 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12Z. Monlouis | 90 | 5,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 53 | 94 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 22R. Laryea | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 37 | 84 % | 2 | 5 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 10D. Mihailović | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 54 | 93 % | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6N. Dorsch | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,08 | 61 | 95 % | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 21J. Osorio | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 60 | 97 % | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 7T. Corbeanu | 90 | 7,7 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0,26 | 16 | 69 % | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 90L. Morgan | 63 | 6,3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,21 | 15 | 100 % | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9J. Sargent | 90 | 7,5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0,48 | 18 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 17Emilio Aristizábal Chavarriaga | 12 | 6,5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,04 | 3 | 33 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20D. Sallói | 27 | 7,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,79 | 8 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |