FC Universitatea Cluj – Oțelul Galați: sestavy
Sestavy
- 1 Ştefan Daniel Lefter, Hodnocení 6,9
- 27 A. Chipciu, Kapitán, Hodnocení 7,6
- 8 D. Codrea, Hodnocení 7,3, Žlutá karta
- 6 I. Cristea, Hodnocení 7,3
- 24 D. Mikanović, Hodnocení 7,1, Vystřídán
- 7 M. Drammeh, Hodnocení 6,9, Vystřídán
- 94 O. Bic, Hodnocení 8,6, Gól
- 10 D. Nistor, Hodnocení 7,2, Vystřídán
- 29 O. Mendy, Hodnocení 7,6, Gól
- 17 J. Lukić, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 19 I. Macalou, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 1 C. Dur-Bozoancă, Hodnocení 5,3
- 2 M. Zhelev, Hodnocení 6,5, Žlutá karta, Vystřídán
- 6 P. Iacob, Kapitán, Hodnocení 6,5
- 3 G. Christopoulos, Hodnocení 6,5
- 5 H. Sylla, Hodnocení 6,3
- 17 A. Ciobanu, Hodnocení 6,2, Druhá žlutá karta, Vystřídán
- 39 T. Lungu, Hodnocení 6,7, Žlutá karta
- 27 Pedro Nuno, Hodnocení 6,9, Vystřídán
- 10 Andrézinho, Hodnocení 6,7
- 11 Zé Turbo, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 30 M. Frunză
Soupisky zápasu
FC Universitatea Cluj
Nenastoupili
Oțelul Galați
Základní sestava
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Universitatea Cluj | |||||||||||||||
| 1Ştefan Daniel Lefter | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 79 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 27A. ChipciuC | 90 | 7,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 81 % | 2 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 8D. Codrea | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 | 92 % | 0 | 2 | 1 | 8 | 0 | 1 | 0 |
| 6I. Cristea | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 71 | 92 % | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 24D. Mikanović | 84 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 90 % | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 7M. Drammeh | 62 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 97 % | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 94O. Bic | 90 | 8,6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 89 | 94 % | 2 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| 10D. Nistor | 74 | 7,2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 44 | 98 % | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29O. Mendy | 90 | 7,6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 25 | 84 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 17J. Lukić | 73 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 80 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 19I. Macalou | 62 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 58 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18Pedro Pinho | 28 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 81 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 23E. Capradossi | 12 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77A. Gheorghiță | 16 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11M. Ștefănescu | 28 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 69 % | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 25A. Aliev | 17 | 7,2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 75 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Oțelul Galați | |||||||||||||||
| 1C. Dur-Bozoancă | 90 | 5,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 54 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2M. Zhelev | 79 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 91 % | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 6P. IacobC | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 80 % | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 3G. Christopoulos | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 97 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 5H. Sylla | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 86 % | 0 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 17A. Ciobanu | 74 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 86 % | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 |
| 39T. Lungu | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 88 % | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 |
| 27Pedro Nuno | 79 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 1 | 37 | 81 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 10Andrézinho | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 85 % | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| 11Zé Turbo | 60 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| 8Rafael Brito | 11 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 44D. Zator | 11 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7João Paulo | 30 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 24D. Bordun | 30 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 56 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |