CFR Cluj – Farul Constanța: sestavy
Sestavy
- 31 O. Vâlceanu, Hodnocení 7,6
- 14 Simão Rocha, Hodnocení 8,0
- 41 A. Krešić, Hodnocení 7,3
- 47 C. Braun, Hodnocení 7,2
- 45 M. Camora, Kapitán, Hodnocení 7,3
- 6 O. Perianu, Hodnocení 7,7
- 23 A. Ziblim, Hodnocení 6,7, Žlutá karta, Vystřídán
- 86 V. Kun, Hodnocení 6,6
- 17 L. Biliboc, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 9 S. Dražić, Hodnocení 6,2
- 11 A. Cordea, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 12 R. Munteanu, Hodnocení 7,5
- 4 Gustavo Marins, Hodnocení 7,9
- 5 N. Aberdin, Hodnocení 7,5, Vystřídán
- 24 S. Bouzamoucha, Hodnocení 7,2
- 11 C. Ganea, Hodnocení 6,3
- 70 M. Ahlinvi, Hodnocení 6,3
- 23 T. Njiké, Hodnocení 7,3
- 28 C. Sima, Hodnocení 6,7, Žlutá karta, Vystřídán
- 20 E. Rădăslăvescu, Hodnocení 7,2, Vystřídán
- 7 D. Alibec, Kapitán, Hodnocení 6,7
- 10 E. Sylvestre, Hodnocení 6,0, Vystřídán
Soupisky zápasu
Farul Constanța
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CFR Cluj | ||||||||||||
| 31O. Vâlceanu | 90 | 7,6 | 0 | 0 | 25 | 28 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 14Simão Rocha | 90 | 8,0 | 1 | 0 | 61 | 80 % | 0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 41A. Krešić | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 28 | 71 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 47C. Braun | 90 | 7,2 | 1 | 0 | 28 | 86 % | 0 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 45M. CamoraC | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 42 | 83 % | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 6O. Perianu | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 41 | 88 % | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 23A. Ziblim | 61 | 6,7 | 1 | 1 | 24 | 88 % | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 86V. Kun | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 28 | 64 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17L. Biliboc | 76 | 6,7 | 2 | 2 | 18 | 72 % | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 9S. Dražić | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 14 | 57 % | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 11A. Cordea | 85 | 6,2 | 1 | 0 | 19 | 74 % | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 5F. Barrios | 29 | 7,2 | 0 | 0 | 14 | 100 % | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 10A. Păun | 9 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77A. Șfaiț | 14 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farul Constanța | ||||||||||||
| 12R. Munteanu | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 23 | 70 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
| 4Gustavo Marins | 90 | 7,9 | 1 | 0 | 89 | 91 % | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 5N. Aberdin | 73 | 7,5 | 0 | 0 | 78 | 94 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 24S. Bouzamoucha | 90 | 7,2 | 1 | 1 | 72 | 90 % | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 11C. Ganea | 90 | 6,3 | 5 | 0 | 52 | 77 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 70M. Ahlinvi | 90 | 6,3 | 2 | 0 | 69 | 88 % | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 23T. Njiké | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 96 | 92 % | 2 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 28C. Sima | 61 | 6,7 | 0 | 0 | 26 | 73 % | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 20E. Rădăslăvescu | 82 | 7,2 | 3 | 2 | 29 | 66 % | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 7D. AlibecC | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 17 | 71 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 10E. Sylvestre | 61 | 6,0 | 0 | 0 | 23 | 78 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 29A. Goncear | 29 | 6,3 | 0 | 0 | 8 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17I. Larie | 17 | 6,9 | 0 | 0 | 13 | 85 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2D. Maftei | 29 | 6,7 | 0 | 0 | 18 | 89 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99Răzvan Marincean | 8 | 6,5 | 0 | 0 | 4 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |